Nezařazené

Pouze 2 složky: Zdravý nápoj, který vám pomůže rychle zhubnout

Žádné magické pilulky ani potraviny vám nepomůžou zhubnout přes noc. Pokud si však zvolíte dobré přírodní pomocníky, místo toxických alternativ a diet, šance na zhubnutí je mnohem větší. Zaměřte se na lněné semínko, které obsahuje přírodní mastné kyseliny bojující proti nadměrné hmotnosti.

Hubnutí, hubnutí

Snaha zhubnout je na seznamu přání snad u všech žen. Pokud se zrovna nesnaží zhubnout, snaží si svou váhu udržet. Zapomeňte na diety a různé pilulky. Soustřeďte se raději na pohyb, zdravou stravu a přírodní pomocníky, kteří vám  s hubnutím rádi pomůžou. Jedním takovým je, kromě zázvoru a chilli, také lněné semínko.

Proč konzumovat lněná semínka5184622946_48b7bbb1a7_b

Lněné semínko účinně působí na žaludeční problémy, jako jsou záněty a vředy. Léčivý je onen sliz, který vzniká při kontaktu s vodou, vytváří ochranu v žaludku a usnadňuje následnou regeneraci. Tento sliz pomáhá proti zácpě a váže na sebe škodlivé látky z trávicího traktu. Preventivně bojuje proti virovým onemocněním, obsahuje totiž fytochemikálie, které mají antivirové účinky. Snižuje také vysoký krevní tlak, cholesterol a působí jako prevence proti rakovině tlustého střeva.

Lněné semínko a hubnutí

Lněná semínka odvádí z těla přebytečný tuk a stimulují metabolismus, čímž podporují hubnutí. Nejenže budete s pravidelnou konzumací lněného semínka zdraví,´a štíhlí, ale i krásní. Udržuje totiž mladistvý vzhled pleti.

Připravte si zdravý čaj

Ingredience:

  • 3 polévkové lžíce lněného semínka
  • 1 litr vody

Čaj si připravujte ve večerních hodinách, aby měla směs šanci přes noc pěkně odstát. Tři lžíce lněného semínka dejte do litru vody a vařte cca 15 minut. Poté odstavte a nechte odležet. Druhý den by vám měla z vody a semínka vzniknout hustá kapalina. Pijte šálek čaje půl hodiny před každým jídlem, tedy 3 krát až 4 krát denně.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button