Zdraví

Objevte účinný lék na onemocnění prostaty

Jeden z největších zdravotních problémů, které trápí muže, je problém s prostatou. Může být různého charakteru a intenzity. Téměř každý druhý muž ve věku nad 45 let má problémy s prostatou. Neexistuje mnoho přírodních prostředků, které by pomáhaly od tohoto problému, patří mezi ně pití brusinkové šťávy či použití dýňového oleje. Dnes si však ukážeme nejsilnější zbraň, která přirozeně bojuje proti nemocem prostaty.

Vrbovka malokvětá

Tato léčivá rostlinka je známá několik set let, ale v průběhu času, pod vlivem rozvíjejícího se farmaceutického průmyslu, byla její síla postupně zapomenuta. Bylina obsahuje řadu biologicky aktivních látek, jako je kaempferol, myricetin, lektiny a sitosteroly. Tyto látky příznivě ovlivňují činnost prostaty a řeší případné problémy s prostatou, jako je bolestivost, nutkání k močení, drobné úniky moči, apod. Vrbovka malokvětá působí protizánětlivě, protiedematózně a antimikrobiálně.

Proč vrbovku užívat?

Vrbovka je také velmi účinná při čištění krve, je tedy vhodná k celkové očistě organismu. Silně pomáhá při onemocnění ledvin a močového měchýře. Uplatňuje se při zánětu prostaty, chronickém prostatismu a při stařecké nezhoubnému zbytnění prostaty. Zevně pomáhá k hojení ran, může se aplikovat při kožních chorobách a některých endokrinních poruchách.

Jaké vrbovky známe?

Existuje mnoho druhů vrbovek, které mohou pomoci s problémy s prostatou. Patří mezi ně růžová vrbovka, vrbovka horská, vrbovka, tmavá, bahenní či koplnatá.

a-cup-of-a-green-tea

Recept

Vložte 2 čajové lžičky vrby (sušené či čerstvé) do 2 dcl vroucí vody. Vyčkejte 5-10 minu a přeceďte. Nyní můžete čaj pít nejlépe dvakrát denně. Jednou ráno na lačný žaludek a večer před spaním. První účinky ucítíte brzy. Čaj má příjemnou chuť, nemusíte se bát žádných vedlejších účinků, pouze dodržujte doporučenou dávku, tedy 2 šálky čaje denně.

Zdroj: web yourstylishlife.com, ze kterého jsme při psaní článku čerpali, již není v provozu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button