Nezařazené

Účinné odtučňovací nápoje, které si připravíte do 10 minut

S blížícím se létem se potřeba shodit pár kil čím dál tím více zintenzivňuje. Občas se ale stává, jako by se ručička na váze zasekla a vy si už nevíte rady s tím, jak si poradit s přebytečnými tukovými zásobami. My vám ale přinášíme dva velmi účinné nápoje, které podporují hubnutí a jejich výsledky jsou zaručeny ve velmi krátké době. Pojďme se tedy podívat na ty nápoje, které nám pomůžou se cítit opět krásně a dobře.

Zázvorový čaj

Zázvor a zase zázvor, hlavní ingredience tohoto prvního odtučňovacího nápoje. Zázvor má skvělý přínos pro celý lidský organismus, až o 20% zvyšuje detoxikační procesy v těle a pomáhá tak při odplavování nezdravých toxinů, které jsou při redukční dietě potřeba z těla odstranit.

Recept je velmi jednoduchý. Oloupejte asi 10 cm dlouhý kořen zázvoru, nakrájejte (nebo nastrouhejte) na malé kousky, dejte do termosky a přelijte horkou vodou. A to je vše. Nápoj konzumujte vždy půl hodiny před jídlem, nebo i kdykoliv během dne. No, je snad něco jednoduššího?

Zázvor je velmi prospěšný i pro naši pokožku, která po jeho aplikaci vypadá mladě a svěže. Doporučuje se i jednou týdně omýt obličej zázvorovým čajem.

Citrónový nápoj

Na hubnoucí citrónový nápoj budeme potřebovat 1 citrón, 1 limetku, 1 lžičku čerstvě nastrouhaného zázvoru, 1 okurku, 12 lístků máty a 1 litr vody. Oloupejte a nakrájejte okurku na malé kousky. Poté nakrájejte citrón a limetu. Kousky limety, citronu, okurky naskládáme do sklenice, posypeme zázvorem a mátou a zalijeme 1 litrem vody. Sklenici pevně uzavřeme a dáme do lednice. Směs musí odpočívat minimálně přes noc. Po uležení nápoje si každý den dopřávejte 3 sklenice, především v ranních hodinách a nebo 30 minut před každým jídlem.

Nápoj je kombinací zdraví prospěšných látek, podporuje imunitní systém a odstraňuje tuk v krátkém čase.

Vyzkoušejte tyto dva hubnoucí nápoje a oslňte svým štíhlým tělem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button