Prevence

Vitamín B17 jako lék na rakovinu, o kterém farmaceutické firmy mlčí: Využijte ho v jeho přírodní podobě

Každým rokem přibývá pacientů pacientů se smutnou diagnózou rakoviny. Vědci ale nyní zjistili, že účinným bojovníkem proti této zákeřné nemoci je vitamín B17. A největší koncentrace tohoto vitamínu je v semenech švestek, meruněk, v hořkých mandlích, jablkách, nektarinkách, malinách, jahodách aj.

vitamínA jak vitamín B17 funguje? Ve skutečnosti se skládá ze dvou jednotek cukru, z nichž jeden je kyanid. Možná se leknete, že kyanid může vaše tělo otrávit. Ovšem jeho malé množství ani nepocítíte, za to rakovinové buňky ano. Rakovina totiž miluje cukry a cukry v semenech meruněk a švestek jsou obklopeny kyanidem. Když rakovina začne pojídat tyto cukry, hned se otráví.

Dávkování

Denní dávka by měla obsahovat 1 semeno na 2,5 kg hmotnosti člověka. Každé semeno dobře rozžvýkejte a polkněte. Semena vám pomohou při hrozbě rakoviny nebo jako prevence.

Historická kuriozita

Vitamín B17 byl objeven před 30 lety v USA a mnoho vědců přišlo se zázračným objevem, že dokáže zamezit vzniku rakoviny. Ovšem proti se postavily velké farmaceutické firmy spolu s lékařským institutem a zkoumaly jeho účinky. Dospěli k nečekanému závěru, že všechny přírodní produkty s tímto vitamínem by neměly být prodávány a tudíž jejich prodej je nezákonný. Dodnes je kolem tohoto zákazu plno otazníku, jelikož vitamín B17 se skutečně ukázal jako účinný.

Zázrak jménem lněné semínko

vitamínTvrzení, že pokud budete jíst 7 meruňkových pecek denně, budeme předcházet rakovině, je opravdu pravdivé. Nejen meruňky, ale i hořké mandle, proso, hrách nebo lněné semínko obsahují tento proti rakovinotvorný zázrak.

Len obsahuje nejen vysoké procento vitamínu B17, ale i extrémně vysoké procento omega-3 mastných kyselin, které mají velmi pozitivní vliv na vaše zdraví, především na kardiovaskulární systém. Je také dobrým zdrojem vlákniny a tak dokáže vytvořit skvělé prostředí ve vašich střevech. Len obsahuje i tuky, které jsou základem pro správný vývoj mozku. Jeho konzumace je tedy důležitá zejména u těhotných žen a v raném dětství.

Vitamín B17 je opravdový zázrak v boji proti rakovině. Nepokoušejte tuto nemoc a naordinujte si denně pro posílení imunity některou potravinu, která přirozeně B17 obsahuje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button