Rady a tipy

Zacvičte si toto cvičení a odstraňte tuk z břicha během 14 dní

Novoroční předsevzetí jsou před námi a většina z nich bývá zaměřena na hubnutí a spalování tuku. Pokud vás trápí tuk na břiše, máme pro vás několik cvičení, které si s touto tukovou vrstvou snadno poradí. Pojďme se tedy podívat na cvičení, které spaluje tuk na břiše.

Ze strany na stranu

Lehněte si na záda, ruce si položte podél těla dlaněmi dolů. Nohy ohněte v kolenou. Nyní s výdechem suňte pravou ruku k pravé noze a vraťte. To samé opakujte i na druhou stranu. Celé cvičení opakujte 15 krát.

Motýlí cvik

Zůstaňte ležet na zemi. Ruce si dejte za hlavu a chodidla směrem k sobě. S výdechem zvedejte bedra z podložky. Opakujte 10 krát.

Prkno

Základní pozice začíná v pozici na klik. Váha je na nohou a rukách. Ruce pokrčte na lokty, srovnejte záda do roviny, zatněte břicho a vydržte 10 sekund. Poté povolte. Cvik opakujte 6 krát.

Prsty k nohám

Lehněte si na záda a nohy napněte nahoru směrem ke stropu. Ruce natáhněte směrem ke špičce chodidlům a malým pohyby se snažte přibližovat k nohám. Cvik opakujte 30 krát.

Nůžky

Lehněte si na záda, ruce za hlavou, nohy pokrčené v kolenou. Zvedněte pravé koleno a dotkněte se levého lokte. Vraťte a opakujte na druhou stranu. Tento cvik opakujte 15 krát.

Výtah

Na toto cvičení budete potřebovat gymnastický míč. Položte si nohy míč a ruce budou při připravené jako na klik. Záda držte narovnaná a pomalu zvedejte levou nohu. Držte asi 3 sekundy a potom vraťte. Opakujte na každou stranu 5 krát.

Houpačka

V posledním cviku si lehněte na podlahu a napněte nohy směrem ke stropu. S nádechem položte nohy na jednu stranu, zatímco hlavu otočíte na stranu opačnou. S výdechem vraťte do výchozí pozice. Cvik opakujte 15 krát na každou stranu.

Celý soubor cvičení opakujte alespoň 2-3 krát. Pokud chcete dosáhnout lepších výsledků, postupně přidávejte opakování jednotlivých cviků či celý soubor cvičení. Pokud budete cvičit minimálně 3 krát týdně, uvidíte po krátké době výrazné změny. Začněte proto hned teď.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button