Přírodní léčbaZdraví

Že se artritida nedá vyléčit? Omyl! Jde to snáz, než jste mysleli

Všichni, kdo tuto urputnou bolest kloubů zažili, by jistě souhlasili, že by zaplatili zlatem za lék, který by je této nepříjemné nemoci dokázal zbavit.

My vám dnes poradíme přírodní způsob, jak se artritidy zbavit snadno, rychle a bez nutnosti návštěvy lékaře!

Sarsaparilla

Že jste tento název ještě nikdy neslyšeli? Nevadí, odteď už na tuto bylinku nedáte dopustit. Díky obsahu speciální látky dokáže přímo působit v ohnisku bolesti a rychle tlumit zánět.

Zelený čaj

Tento nápoj je známý pro své detoxikační účinky po celé světě. Díky antioxidantům také dokáže účinně bojovat s příznaky artritidy a tlumit zánět i bolest. Pokud pijete kávu, nahraďte ji zeleným čajem a brzy se dostaví výsledky.

Přeslička

Tato bylinka zabraňuje degeneraci kostní i kloubní tkáně – a to je přesně to, co potřebujete. Má vysoký obsah křemíku, který se podílí na tvorbě kolagenu – látky nezbytné pro bezbolestný pohyb kloubů.

Kurkuma

Kurkuma je jedním z nejsilnějších protizánětlivých přípravků. Konzumujte ji jako koření – můžete jej přidat téměř do každého jídla. Má žlutou barvu, takže pokrmy budou i krásné na oko.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button