Rady a tipy

Zlepšete své zdraví díky starobylé japonské terapii

Starobylá japonská terapie, známá jako Jin Shin Jyutsu, je terapie, která je zaměřená na masáž rukou. Díky této masáži můžete sami sebe, či někoho v okolí, léčit, zlepšit jeho emocionální stránku či doplnit energii. Každý prst je spojen s určitými postoji a emocemi. Podívejte se na následující výpis, naučte se správě zacházet s postiženou oblastí a poskytujte vašemu tělu emocionální rovnováhu.

Masáž spočívá v tom, že budete na dané místo tlačit po dobu 3-5 minut. Pokud budete pracovat se všemi prsty na ruce, vaše tělo bude celkově příjemně vyrovnané.

Palec

Palec je propojený se slezinou a žaludkem. Masáží palce můžete odplavit bolesti žaludku, kožní problémy či bolesti hlavy. Dokáže ale odstranit i úzkosti, deprese a nervozitu.

Ukazováček

Ukazováček je spojený s močovým měchýřem a ledvinami. Pokud budete masírovat ukazováček, můžete potlačit bolesti v lokti a zápěstí, bolesti zádových svalů, problémy s dásněmi, bolesti zubů a zažívací problémy. Také umí zmírnit zmatenost, strach a frustraci.

Prostředníček

Prostředníček má na starost žlučník a játra. Pokud budete mírně promačkávat prostředníček, můžete zmírnit menstruační problémy, zlepšit špatné vidění, doplnit nedostatek energie, potlačit migrény a bolesti hlavy a zlepšit krevní oběh. A pokud trpíte podrážděností či pomateností, masáž prostředníčku by vám s tím měla pomoci.

Prsteníček

Prsteníček je propojený s plícemi a tlustým střevem. Jeho stav ovlivňuje zažívací potíže, zvonění v uších, problémy s dýchání a kožní problémy. Masáží rovněž můžete odplavit pesimismus, úzkost a smutek.

Malíček

Poslední prst, malíček, je spojen s tenkým střevem a srdcem. Se správným promačkávám pozitivně ovlivníte krevní tlak, stav kostí a nervů, odstraníte bolesti v krku , nadýmání a zmírníte srdeční choroby.

Tento prastarý způsob terapie posílí vaše tělo a zlepší zdravotní stav zcela bezpečným a přirozeným způsobem. Vyzkoušejte sami!

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button