Babské radyHoroskopy

Znáte tzv. Gamut bod? Pomůže vám zbavit se zlozvyků

Kdo by se nechtěl zbavit škodlivých návyků, rozloučit se se špatnými vlastnostmi a otevřít se jen tomu dobrému?

Emoční zdraví a dobrý pocit je základem pro naši celkovou kondici a úspěch i v jiných ohledech. Na mnoho našich potíží a zvyků sami nestačíme, ale existuje způsob, jak si pomoci přírodně a bez nutnosti navštěvovat lékaře či léčitele.

Tento postup spočívá v existenci 12 meridiánů v našem těle, které ovládají různé aspekty našeho života. Tzv. Meridian Triple Heater se vztahuje ke všemu co souvisí se základními lidskými hodnotami a zvyky. Je tedy důležité udržovat tento meridián v rovnováze.

Gamut bod

S tímto meridiánem souvisí tzv. Gamut bod, který leží na ruce v oblasti mezi malíčkem a prsteníčkem. Pravidelnou stimulací tohoto bodu zlepšujete svou schopnost vypořádat se se změnami ve vašem životě a také se svými špatnými návyky.

Při každém cvičení nejprve v mysli identifikujte svůj problém (pocit, zvyk apod.) a poté po dobu několika minut stlačujte Gamut bod. Na závěr nahraďte původní představu ve své mysli pozitivní změnou (novým dobrým pocitem, novým zvykem).

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button