Babské radyPřírodní léčbaReceptyZdraví

Víte, která bylinka vám zlepší paměť až o 75 %?

Všímáte si, že poslední dobou zapomínáte důležité data, nákupní seznam si musíte pečlivě psát a vaši nejbližší si stěžují, že si nic nepamatujete? Možná je načase zapracovat na své paměti a vyzkoušet některý z triků naší matky přírody!

Tato úžasná bylinka vám pomůže na paměti dobře zapracovat. Nedávné výzkumy dokonce prokázali, že pomáhá ze zlepšováním paměti až natolik že ji dokáže zlepšit až o tři čtvrtiny oproti původnímu stavu!

Už vás nebudeme déle napínat – je to rozmarýn! Určitě ho znáte jako koření středomořské kuchyně, ale kromě toho působí i proti bolesti, migrénách a zažívacích potížích. Rozmarýn obsahuje kyselinu karmozovou, která pomáhá chránit buněčné struktury mozku a tím přispívá k zachování dobré paměti.

Připravte si rozmarýnový olej

Budete potřebovat jen dvě ingredience: olivový olej a rozmarýn (nejlépe čerstvý). Olej přelijte do uzavíratelné nádoby, přidejte rozdrcený nebo nakrájený rozmarýn, vložte do oleje a nechte uležet.

Po týdnu můžete olej používat. Přidejte jej do jídla, ale můžete si jím i potírat spánky a provádět lehkou masáž. Kombinujte i se cvičením na paměť, tak dosáhnete těch nejlepších výsledků.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button