Přírodní léčbaZdraví

13 příznaků infekce parazitů a jak je vyloučit z vašeho systému

Zde jsou některá důležitá znamení, která vám pomohou určit, zda jste nakaženi parazitem, a také tipy na vymícení těchto parazitů z vašeho těla.

Známky infekce parazity

Poruchy nálady, včetně deprese, úzkosti a podráždění.

Touha po zpracovaných a / nebo sladkých potravinách

Nedostatek železa; to může být prokázáno krevním testem, ale je často doprovázen únavou, slabostí a nedostatkem barvy pokožky

Kožní reakce, jako jsou kopřivka, vyrážka, ekzém nebo vředy

Opakované kvasinkové infekce

Krvácející dásně

Časté bolesti hlavy

Potravinové alergie nebo citlivost

Ztráta chuti k jídlu

Chronická únava

Narušená chuť k jídlu (buď ztráta nebo zvýšení)

Problémy s pamětí

Co můžeš udělat?

Mohli byste se identifikovat s jedním nebo více z těchto příznaků a mít podezření na infekci parazita. Otázkou tedy je, teď co mám dělat?

Krok 1

Především byste si měli nechat provést přesný test stolice, abyste potvrdili své podezření. Pokud je potvrzeno, že jste nakaženi parazitem, první věc, kterou musíte udělat, je změna stravy. Tito paraziti žijí mimo „nevyžádanou“ zátěž ve vašem systému a tím více odpadků, které dáte do vašeho těla, tím víc budou prospívat.

Nejlepší způsob, jak tyto parazity vyhladit, je provést to rychle a účinně. Na základě vašeho životního stylu, stravovacích potřeb a preferencí najděte ten přírodní lék, který vám nejlépe vyhovuje, ale čistá ovocná nebo zeleninová šťáva spolu s užíváním bylin je obvykle bezpečná volba.

Krok 2

Použitím pravých bylin vám pomůže položit hřebík do rakve těchto parazitů. Jalovec, česnek, pelyněk, černý ořech, hřebíček, rebarbora a psyllium jsou některé běžně používané bylinky pro parazitní infekce. Protože budete muset tyto bylinky užívat dlouhodobě (alespoň pár měsíců), abyste úplně vymýtili parazity a všechny jejich potomky. Vyberte bylinky, které se snadno začlení do vaší stravy, abyste je pravidelně používali.

Musíte také udržovat tělo dobře hydratované a zásadité.

Prevence budoucích infekcí

Nejjednodušší způsob, jak se zbavit infekce, je vyhnout se tomu na prvním místě. Jak již bylo zmíněno výše, tito parazité samozřejmě dělají spoušť na těle, když je pro ně dost bohaté na odpad.

Jíst zdravou, vyváženou stravu bohatou na zeleninu, bylinky a koření, učiníte pro parazity mnohem těžší prospívat ve vašem těle. Také se ujistěte, že pijete dostatek vody důsledně a vždy udržujte tělo hydratované.

Měli byste také přestat jíst co nejvíce zpracovaných potravin; to zahrnuje nejen rychlé občerstvení, ale také mnoho restauračních jídel s vysokým obsahem MSG a dalších konzervantů, stejně jako většina zmrazených jídel.

Zdravá strava a životní styl povedou ke zdravému tělu zevnitř a to znamená, že to nebude vhodné prostředí pro parazity.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button