JídloRady a tipy

2 šálky po dobu 1 týdne a máte dokonale ploché břicho!

Na celém světě se snaží zhubnout spousta lidí a jsou to zejména ženy. Právě ony používají různé metody diet a cvičení. Jsou ochotny změnit životní návyky za cenu, že budou štíhlé, ale ne všechny zhubnou úspěšně. Porazit tvrdošíjný tuk na břiše, který nechce ustoupit, není jednoduché – potřebujete k tomu účinnou zbraň. Mohou jí být velmi užitečné a účinné nápoje, které vám pomohou zhubnout v pase každý den až o jeden centimetr.

Pokud jste ve skupině lidí, kteří nejsou spokojeni se svou aktuální váhou, pak jste na správné adrese. Náš domácí nápoj je odpověď na všechny vaše otázky a problémy s nadváhou. Pomáhá spalovat tuky, ale celkově prospívá i k celkové kondici organismu.

yoga-702718_960_720

Dva šálky denně a jste fit

Zde jsou uvedeny některé zdravotní výhody spojené s pitím domácího nápoje:

  • Čistí vaše tělo od všech škodlivých toxinů
  • Odstraní přebytečné tukové tkáně
  • Zabraňují zadržování vody
  • Zlepšují funkce mozku a zrak

Neváhejte dlouho, pokud jde o tento nápoj, je skutečně levný a suroviny na výrobu máte zřejmě i v kuchyni. Jsou to pouhé tři ingredience!

Složení:

  • 1 lžíce medu
  • 2 lžíce jablečného octa
  • 1 šálek čerstvě vyrobené grapefruitové šťávy

Vyjmenované ingredience stačí promixovat a domácí nápoj na spalování tuků je vyroben. Aby však nápoj fungoval tak, jak má, je potřeba ho pít po dobu 1 týdne před obědem nebo večeří. Kdo nemá rád hořkou chuť grapefruitů, může namísto nich použít pomeranče.

juice-851403_960_720

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button