Nezařazené

Baseballová dieta pomohla ženě zhubnout, přežít rakovinu a stát se matkou

Seznamte se s příběhem americké ženy, která vážila neuvěřitelných 120 kg. Zhubnout jí pomohla až speciální sportovní dieta, která ji nesmírně ovlivnila život, díky ní zhubla, zvítězila nad rakovinou a stala se matkou.

Boj s obezitou

V dubnu roku 2013 se Julii narodil syn, který vážil pouhých 1550 g, za to ona vážila 120 kg. Po narození syna si Julie prošla zlomovým okamžikem, rozhodla se zhubnout a změnit svůj životní styl. Snažila se cvičit, chodila do posilovny a upravila svůj jídelníček. Dříve, než se však ukázaly první změny, byla jí diagnostikována rakovinu prsu. Její cíl se změnil.

Boj s rakovinou

Julie začala bojovat se zákeřnou nemocí. Začala s hledáním nového způsobu stravování, který by ji pomohl v boji s rakovinou. Julie se seznámila s doktorem Wilem Augilem, který se specializoval na zdravou stravu a vytvářel stravu pro baseballové týmy. Julie nikdy dříve o způsobu takového stravování neslyšela, ale byla ochotná zkusit jakoukoli možnost.

Lékař Julii předepsal přísný režim a tuto dietu:

  • K snídani půl avokáda, jedno vejce natvrdo a jeden kus celozrnného chleba.
  • Oběd se skládal z jednoho kusu ryby a zeleninového salátu
  • K večeři měla jíst dostatek bílkovin, zeleninu a sacharidy

 

Tvrdá dieta

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJulie neměla žádný problém s předepsanou dietou, protože si přála zhubnout a změnit svůj život. V krátké době po ukončení chemoterapie začala Julie s tréninkem v posilovně. Za devět týdnů ztratila 20 kg. Nyní je hrdá na svou vytrvalost a odhodlání. Zdravá výživa se stala nevyhnutelnou součástí jejího života a nakopla ji natolik, že získala zpět svou vysněnou postavu, zdraví a její děti na ni jsou pyšné. Po nemoci, jakou přežila, ji hubnutí přišlo jako snadný boj, který lze zvládnout. Hubnutí je ve srovnání s rakovinou jen malý boj, který dokáže vyhrát každý, kdo má pevnou vůli.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Makawiel

Moje zdraví mi není lhostejné, proto sleduji trendy v oblasti péče a to nejen o zdraví fyzické, ale i duševní. Snažím se získávat nové informace a sleduji nové trendy v oblasti zdravého životního stylu. Velmi ráda zkouším nové recepty a nechávám se inspirovat novými návody a radami.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button