Nezařazené

Potraviny pro detoxikaci a rychlejší hubnutí

Předtím, než změníte svůj životní styl z nezdravého na zdravý, nebo předtím, než se budete snažit zhubnout, byste měli zvážit kompletní detoxikaci vašeho těla. I když tělo detoxikuje neustále 24 hodin denně, je potřeba mu občas pomoci a umožnit mu se pořádně pročistit. Potřeba je to tehdy, pokud se při vaší snaze zhubnout nehne ručička váhy i přes sebevětší úsilí. Proto je mnohem lepší zvolit pročištění, místo drastické diety. Pro detoxikaci zařaďte do jídelníčku tyto potraviny.

Zázvor

Jedná se o neznámější spalovač tuku. Vaše tělo prohřeje a nastartuje na proces hubnutí. Spolu s odplavováním tuků z těla, vám pomůže se vypořádat i s nechtěnými toxiny.

Zelený čaj

Zelený čaj je jeden z nejvíce doporučovaných čajů, zejména pokud jste v období diety. Zkuste vypít dvakrát denně šálek čaje a připravit své tělo na detoxikaci a hubnutí.green-tea-692339_960_720

Jablečný ocet

Další představitel známých spalovačů tuků je jablečný ocet. Můžete ho občas vypít na lačno, ale aby nedocházelo k překyselení organismu, je lepší ho zařadit do jídelníčku a nahradit tak klasický ocet.

Grapefruit

Grapefruit, citrus, který je charakteristický svou hořkou chutí. Ovšem i přes jeho pro někoho nepříjemnou chuť je vynikajícím zdrojem vitamínu C, dokáže osvěžit tělo a spalovat tuk tou nejpřirozenější cestou.2079023560_fc719efd88_o

Citrón

Nejúčinnějším detoxikantem a pomocníkem na dietu je klasický citrón. Pokud nemáte citlivý žaludek, potom je nejlepší konzumovat šťávu z půlky citrónu s čistou vodou vždy před snídaní. Ovšem pokud takové štěstí nemáte, smíchejte ho s horkou vodou a pijte během dne jako příjemnou citrónovou limonádu.

Ryba

Díky zdravým mastným kyselinám, které ryby obsahují, je ryba nejlepší volbou ze zástupců masa. Toto maso je velmi lehké, nezatěžuje tělo, doplní potřebné živiny a vitamíny a zasytí na dlouhou dobu. Ideální především při hubnutí.

Skořice

Stejně jako zázvor, i toto aromatické koření zahřívá tělo, tím pádem urychluje metabolismus a pomáhá při procesu hubnutí a detoxikace.Cinnamon-other

Lněné semínko

Lněné semínko je plné vlákniny, zdravých tuků a potřebných živin. Dá se kombinovat se vším, můžete je přidat do sladké ranní kaše, dochutit slaný salát a nebo zapéct do domácího pečiva. S tímto semínkem v jídelníčku budete rychleji hubnout a také čistit své tělo.

Tyto potraviny spojuje jedno, jsou nesmírně zdravé. Ať už je zařadíte do jídelníčku z jakéhokoliv důvodu, nezapomeňte je kombinovat, střídat a zkoušet různé variace. Uvidíte, že hubnutí s nimi bude o moc snazší.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button