Nezařazené

Zjistěte, jak si pročistit plíce během 72 hodin

Ať už jste nekuřákem či kuřákem, vaše plíce dostávají pěkně zabrat. Samozřejmě u kuřáků je znečištění plic mnohem větší, ale i nekuřáci podléhají vlivům okolí. Znečištěné životní prostředí, život ve městě, pro vaše plíce nezdravá práce, pasivní kouření, to vše vaše plíce znečišťuje. Dnes se zaměříme na to, jak můžete své plíce vyčistit během 72 hodin.

Jak na to?

První věc, kterou byste měli udělat, je zbavit se všech mléčných výrobků, tedy ze své stravy tyto výrobky naprosto vynechat. To je rozhodnutí, které je první krokem v odstranění toxinů. Postup je následovný. V první den vaší očistné kúry vypijte šálek bylinného čaje před spaním. Během spánku se uvolní toxiny. Mějte na vědomí, že během čištění, byste neměli žádným způsobem přetěžovat své plíce a celé tělo obtížnou prací. Ráno vymačkejte šťávu ze dvou citronů do 300 ml vody a vypijte ještě před snídaní.

Co dál?2000px-Lungs_diagram_simple.svg

K snídani si dopřejte 300 ml 100% grapefruitového džusu nebo čerstvě vymačkanou šťávu z grapefruitu. Pokud nemáte rádi grapefruity, což je celkem běžné, nahraďte tento džus ananasovým. Obě šťávy z těchto plodů obsahují velké množství přírodních antioxidantů, které blahodárně působí na plíce a dýchací systém. Mezi snídaní a obědem vypijte 300 ml mrkvové šťávy. Ta vám pomůže silně alkalizovat krev. V době oběda vypijte 400 ml šťávy bohaté na draslík. Draslík působí jako velmi silné čistící tonikum. Následně před spaním vypijte 400 ml brusinkového džusu, který vám pomůže bojovat proti bakteriím, které mohou způsobovat infekci plic. Takto postupujte po dobu 3 dnů, za které se vaše plíce zbaví bakterií a dokonale se pročistí.

Horká lázeň

Pro odstranění toxinů je účinná i 20 minutová horká lázeň. V misce horké vody rozmíchejte deset kapek eukalyptové esence. Umístěte hlavu nad mísu a zakryjte ji ručníkem. Inhalujte, dokud se voda neochladí.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button