Nezařazené

Zázračný nápoj, se kterým půjdou kila dolů

Snažíte se zhubnout, ale kila prostě nejdou dolů a tuk se vás drží jako klíště? My vám dnes přinášíme recept na skvělý nápoj, který vám umožní snížit obsah tuku ve vašem těle. Základ bude hlavně čistá voda, ale co k tomu, to uvidíte dále.

Bez ohledu na to, zda chcete zhubnout, nebo jen udržovat tělo zdravé a krásné, bez správného pitného režimu to prostě nepůjde. Trávení a vylučování nahromaděných tekutin je pro lidi, co chtějí zhubnout, důležitou funkcí. V závislosti na potřebách vašeho organismu a úrovni fyzické aktivity se doporučené množství přijmu vody může lišit. Pokud do jídelníčku zařadíte i čerstvé ovoce a zeleninu, přispějete k dosažení vašich požadovaných výsledků.

Aby byl nápoj co nezjdravější a co nejefektivněji působil na hubnutí, byla vymyšlena kombinace, která odstraňuje otoky z těla a zlepšuje trávení. Název nese „Sassy voda“ a má velmi příjemnou chuť.

Na Sassy vodu budete potřebovat:

  • 8 sklenic čisté vodynápoj
  • 1 lžičku nastrouhaného kořene zázvoru
  • 1 středně velkou čerstvou okurku
  • 1 středně velký citrón
  • 12 lístků máty

Nejdříve oloupeme a nastrouháme zázvor. Poté oloupeme okurku a následně nakrájíme na tenké plátky. Pokud máte citrón v bio kvalitě, omyjte ho a i s kůrou nakrájejte na tenké plátky. Pokud ne, lepší je citrón nejprve oloupat a poté nakrájet na tenká kolečka. Z citrónu ještě odstraňte pecky, aby nedošlo ke zhořknutí celého nápoje. Nyní všechny ingredience nasypeme do velké nádoby a zalijeme vodou. Nádobu uzavřeme a necháme odpočívat přes noc na chladném místě. Během této doby se uvolní potřebné aroma a nápoj bude tak mnohem chutnější.

Samotný nápoj zázraky nedělá. Pokud budete dodržovat zdravý jídelníček a mít pravidelnou fyzickou aktivitu, toto pití vám pomůže zbavit se přebytečných kil. Navíc, jestliže ho necháte vychlazený, bude velmi osvěžujícím především ve velkých teplech.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button