Nezařazené

Objevte nápoj, který účinně detoxikuje a zbaví vaše tělo přebytečného tuku

Jistě znáte ten pocit, když se dovolená blíží a vy potřebujete na poslední chvíli zhubnout pár kil. Nezbývá vám, než vybrat šetrnou a krátkodobou dietu, která vám s tímto úkolem snadno pomůže. Vyzkoušejte dietu s mlékem a zeleným čajem.

Mléko a zelený čajzelený čaj

Tato dieta je velice populární mezi všemi ženami, které potřebují rychle zhubnout a svoje ztracená kila nechtějí získat hned zpět. Této dietě musíte věnovat pouze jeden den a můžete zhubnout až 2 kg. Tuto dietu byste neměli držet dlouhodobě a nepoužívat ji víckrát, jak dvakrát do měsíce.

Příprava

Budete potřebovat 1,5 litru mléka s nízkým obsahem tuku a 2 polévkové lžíce zeleného čaje. Doporučujeme koupit kvalitní čaj v lékárnách či obchodech se zdravou výživou. Nepoužívejte sušený čaj ze sáčků. Připravte si mléko a chvíli ho vařte v hrnci, následně ochlaďte na 70 stupňů. Přidejte 2 lžíce zeleného čaje. Je důležité, aby mléko nebylo při přidávání čaje horké, ale vlažné. Nechte čaj vylouhovat po dobu asi 20 minut a poté přefiltrujte. Konzumujte jeden šálek tohoto nápoje každé dvě hodiny. Doporučujeme také vypít alespoň dva litry vody za celý den.

Proč zelený čaj?

Zelený čaj je úžasným detoxikátorem a s účinky na naše zdraví je spojen již po staletí. Zelený čaj obsahuje dva antioxidanty catechin a vitamín C, které nás zbavují toxinů – ty získáváme nevhodnou stravou, kouřením a pitím alkoholu. Má také antibakteriální a dezinfekční účinky a pomáhá v boji proti mnoha virovým onemocněním či infekcím. Pitím zeleného čaje podporujete svou obranyschopnost. Pravidelnou konzumací tohoto malého zázraku chráníte svůj organismus před různými typy rakoviny, zejména slinivky, tlustého střeva, kůže či konečníku.

S tímto nápojem rychle zhubnete, ale dokonce pročistíte své tělo a dodáte mu dávku antioxidantů, které si třeba za celý měsíc nedopřejete.

Zdroj: web yourstylishlife.com, ze kterého jsme při psaní článku čerpali, již není v provozu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button