Nezařazené

Geniální nápoj, který odstraní tuk z té nejobtížnější tělesné partie

Objevte s námi ovocný koktejl, který vám pomůže rychle zhubnout. Pokud se chystáte hubnout, a to především v oblasti břicha, měli byste tento nápoj zařadit do svého jídelníčku. Obměňovat ho můžete podle chuti a ročního období.

Energie a hubnutí

Léto se blíží a s ním i plavková sezóna. Pomalu shazujeme teplé svršky a objevujeme kila navíc. Těch se chce zbavit každá žena, ať už z estetického či zdravotního hlediska. Naučte se pít zdravé ovocné drinky, nápoje či smoothie a vaše tělo vám bude vděčné. Nejenže si dodáte energii zdravým způsobem, ale napomůžete i hubnutí, které bývá často náročné. Představíme si nápoj s takovým složením, které adekvátně podpoří vaše hubnutí.

Připravte si tyto ingredience:bananas-1119790_960_720

  • 1 banán
  • 1 pomeranč
  • 1 jablko
  • ½ šálku nízkotučného jogurtu
  • 1 lžíci kokosového oleje
  • špetku zázvoru
  • 2 polévkové lžíce lněného semínka
  • 2 polévkové lžíce syrovátek v prášku

Postup:

Všechny ingredience smíchejte a pečlivě rozmixujte. Ovoce vám dodá energii a zároveň vás zasytí, jogurt přidá bílkoviny a zázvor zlepší prokrvení a lepší spalování. Všechny ingredience v nápoji vám pomůžou lépe a rychleji zhubnout. Nevěříte? Vyzkoušejte.

Proč lněné semínko?

Konzumace lněného semínka pomáhá snižovat cholesterol v krvi, upravuje krevní tlak, stabilizuje cukr v krvi, odvádí přebytečný tuk z tkání a upravuje metabolismus, čímž podporuje proces hubnutí. Preventivně také působí proti rakovině prsu a pomáhá zmírňovat návaly horka ženám při menopauze.

Proč kokosový olej?

Kokosový olej pomáhá při redukci váhy a to dokonce na místě, kde se ženám hubne nejhůře. Snižuje tuk v oblasti břicha, který je považován za nejnebezpečnější pro srdce. Kokosový olej je doporučováni dietology, protože se déle tráví a dodává tělu energii postupně. Na rozdíl od jiných tuků se v těle neusazuje, ale rozkládá na glukózu, neobsahuje ani žádný cholesterol.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button