Nezařazené

Pijte tento nápoj pravidelně, pomůže vám zbavit se přebytečných kil

Trápí vás přebytečný tuk v oblasti břicha? Rozčilují vás i drobné faldíky a potřebujete pomocníka, který vás tohoto tuku zbaví? Máme pro vás radu, připravte si jednoduchý nápoj ze dvou běžně dostupných ingrediencí.

Ingredience:nápoj

  • 1 lžíce medu
  • 1 lžíce jablečného octa

Příprava

Do misky vlijte ingredience a důkladně je promíchejte. To je vše, co musíte udělat. Nápoj konzumujte před obědem a před večeří minimálně jeden týden. Poté si dopřejte 7 denní přestávku a následně pokračujte dál. Je nutné tuto léčbu opakovat do doby, kdy uvidíte první výsledky. Tento nápoj vám pomůže zbavit se nahromaděného tuku, má však i jiné funkce, zlepšuje váš zrak, paměť a funkce mozku.

Proč užívat jablečný ocet?

Nejenže vám jablečný ocet pomůže zhubnout, ale také je velmi prospěšný vašemu zdraví. Obsahuje řadu živin a především pektin, důležitou vlákninu. Slouží jako prevence známých civilizačních chorob, jako je cukrovka a vysoký cholesterol. Účinně také zpomaluje vstřebávání glukózy. Zasluhuje se o lepší trávení a zefektivňuje proces hubnutí. Navozuje totiž pocit sytosti a podporuje spalování kalorií.

Med a hubnutí

Může to znít zvláštně, ale i med podporuje váš hubnoucí proces. Pokud si místo cukru dopřejete med, neuděláte chybu. Med nastartuje po ránu váš organismus a je mnohem zdravější než ostatní sladidla. Obsahuje řadu cenných látek a pro vaše zdraví by měl být nepostradatelný. Obsahuje nejen vitamíny a minerální látky, ale také enzymy.

Pohyb a stravování

Důležité je si uvědomit, že hubnoucí pomocníci, pilulky či jiné prostředky nejsou vše. Nejdůležitější je složení vaší stravy a množství, které denně zkonzumujete a v druhé řadě také pohyb a relaxace. Nemusíte začít ze dne na den běhat, ale zkuste jít do práce pěšky místo toho, abyste jeli autem. Takový pohyb je pro vaše tělo také důležitý. Nevsázejte jen na nápoje podporující hubnutí, ale dopřejte si také kousek zdravého životního stylu.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button