Nezařazené

Léto je tu! Zbavte se tuku v oblasti břicha s tímto nápojem

Se slunečnými dny a teplem přichází i návštěvy koupališť, dovolená u moře a další příležitosti, kde na odiv všem vystavujete svou kůži. A to doslova. Zbavte se tuku v oblasti břicha s pomocí tohoto nápoje, pomůže vám rychle snížit přijímané kalorie a zbavit se tuku.

Rychlé hubnutí?

Toto spojení je fenoménem, které burcuje ne jednu ženu. Každý z nás by si přál rychle zhubnout, ale každý úspěch je založen na práci a snaze. Pokud tedy zvýšíte svou fyzickou aktivitu, pohlídáte si příjem kalorií a budete se snažit jíst pestře, zdravě a vyváženě, výsledek se brzy dostaví, ne za dva dny, ale třeba za 14 dní. Drastické diety, typu zhubněte za dva dny šest kilo, nefungují a jsou pro vaše tělo velice nepříznivé.

Pomocníci při hubnutí

Přesto vám při hubnutí mohou pomoci některé potraviny, které zrychlují metabolismus a pomohou vám rychleji spálit nabrané tuky. Tyto pomocníky obsahuje i zmíněný nápoj či smoothie, které si můžete podle receptu připravit doma. Nápoj je z přírodních složek, které zrychlují vás metabolismus a pomůže vám zhubnout.

Ingredience

  • jablko
  • ½ okurky
  • 1 citron
  • ½ hrníčku petrželových lístků
  • 3-4 lístky bazalky
  • 1 šálek vody

Příprava

Všechny ingredience dejte do mixéru a rozmixujte. Použít můžete také odšťavňovač. Nápoj pijte ve večerních hodinách. Vyzkoušejte alespoň třídenní kůru, abyste viděli a cítili první změny.

green-smoothie-1383437_960_720

Zázračné účinky citronu a okurek

Citron je zázračným pomocníkem při procesu hubnutí. Je bohatý na kyselinu citronovou, která přispívá ke spalování tuků. Navíc čistí vaše játra a příznivě působí na váš trávicí trakt. Je bohatý na mnohé vitamíny a minerály. Stejně tak jsou okurky ideálním pomocníkem v boji s nadváhou, rychle zaplní váš žaludek a přitom ho energeticky nezatíží.

Proč petržel?

Čerstvá šťáva z petržele má mnoho pozitivních vlastností. Napomáhá ke správné funkci štítné žlázy, ledvin, zdravých očí, ale i k proudění kyslíku do těla. Máta má obdobné vlastnosti jako petržel a navíc přináší pocit svěžesti a napomáhá k lepšímu trávení.

Zdroj: web yourstylishlife.com, ze kterého jsme při psaní článku čerpali, již není v provozu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button