Nezařazené

Zbavte se tuku na břiše pomocí malých triků

Mnoho lidí má problémy s tělesnou hmotností a plno lidí ví, že snížit svou hmotnost není zrovna jednoduchý proces. Spalování tuků je velmi obtížné a ženy trápí především oblast bříška. Pokud se vám žádné výsledky s cvičením a správným jídelníčkem nedostávají, nebo jsou minimální, vyzkoušejte proto naše triky.

Co způsobuje tuk v oblasti břicha

Tuk, ukládající se kolem bříška, může být výsledkem několika faktorů. V první řadě to může být těhotenství. I když mohou být maminky během těhotenství fit, je to změna, která se podepíše na každé postavě. A některé maminky se po porodu nemůžou malého bříška zbavit. Dalším důvod, proč se ukládá tuk na břiše, jsou mastné potraviny v jídelníčku. Ty způsobují nejen ukládání tuků, ale často také nadýmání a žaludeční problémy. Za velkým bříškem může stát i genetika. Tyto lidé jsou pak náchylnější k tloustnutí a mají větší problémy s hubnutím.

4 triky, jak se zbavit tuku kolem břicha:

1. Vypozorujte, jak vaše tělo reaguje a funguje. Pokud to zjistíte, bude mnohem jednodušší hubnout.

2. Nevynechávejte žádné jídlo, především hlavní jídla, jako je snídaně, oběd a večeře. Pokud si myslíte, že pokud nepřijímáte žádné kalorie, vaše tělo hubne, jste na omylu. Jakmile tělo hladoví, začne „panikařit“, ukládat si živiny a připravovat se na delší dobu bez jídla. Začíná tedy s ukládáním tuků, aby bylo připraveno na hladovějící období.

3. Další chybou, kterou spousta žen dělá, je ta, že se vyhýbají silovému cvičení. Když  chtějí ženy zhubnout, volí obvykle kardio cvičení s cílem co nejvíce spálit a tedy zhubnout tuk. Ovšem pravda je taková, že se silovým typem cvičení spálíte mnohem více tuku a navíc budujete svalovou hmotu.

4. Posledním velmi důležitým pravidlem, které byste měli dodržovat, je spánek. Asi si říkáte, jak spánek může ovlivnit vaše úsilí zhubnout. Budete se divit, má na tom velký podíl. Jakmile jste totiž vzhůru, vaše tělo hromadí mnohem více tuku, než když spíte. Doporučeno je sedm až devět hodin spánku denně.

Neberte tyto rady na lehkou váhu. Pokud marně bojujete s nechtěnými kily, možná jsou tyto rady právě těmi, které vám pomůžou získat vysněnou postavu.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button