Nezařazené

Dopřejte si tuto směs každý den a zbavte se přebytečných kil

Skvělými parťáky v hubnutí vám můžou být známá koření a potraviny, o kterých to možná ani netušíte. Pokud si každý den dopřejete zázvorový čaj s trochou medu či čaj se skořicí, vaše hubnutí bude o kousíček snažší. V dnešním článku si představíme pomocníka v hubnutí po všechny, kteří milují skořici. Na přípravu této směsi musíte obětovat jen několik minut, udržovat ji v chladu a dopřávat si ji každé ráno na lačný žaludek.

Ingredience 

  • 1 litr vody
  • 2 lžíce mleté skořice
  • 1 čajová lžička včelího medu

Do pánve nalijte vodu, přidejte skořici a med a přiveďte k varu. Povařte po dobu několika minut a výslednou směs nalijte do šálků. Zbytek směsi, kterou nezkonzumujete skladujte v lednici.

Jak směs užívat?

Směs užívejte dvakrát denně. První dávku si dopřejte půl hodiny před snídaní na lačný žaludek, druhou část před spaním.

Dodatečné tipy

Směs, kterou si tímto způsobem vyrobíte, je skvělým startem do vašeho dne. Rychle dodá energii, nastartuje metabolismus a zahřeje. Neobsahuje nic, co by vám mohlo ublížit a je založena na přírodní bázi. Abyste hubnutí přebytečných tuků opravdu podpořili, dopřávejte si v jídle především skořici, zázvor, chilli a kajenský pepř. Koření, která pálí a zahřívají organismus, podporují vaše trávení a také spalování tuků. Používat je můžete vnitřně (přisypat do jídla, přidat do čaje) nebo vnějškově (skořicové zábaly proti celulitidě). Záleží jen na vás, kolik odhodlání a času chcete hubnutí věnovat, pokud jde o vaše přání a víte, že vám ztráta kil přinese šťastný a vyrovnaný život, pusťte se do toho. Nikdy nic nedělejte z přesvědčení ostatních, jelikož stejně nebudete tolik motivováni jako vlastním vnitřním přesvědčením.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button