Rady a tipy

Být „single“ nemusí znamenat prohru

Máte tendenci přikládat vztahům velkou hodnotu? Ve zdravém vztahu, kde je vzájemná důvěra a respekt je to úžasné, ale co když tomu tak není? Není lepší se svobodně nadechnout a pokračovat ve svém životě sám(a)? I když má vztah své výhody, může mít zrovna tak nevýhody.

Vztah není jediná cesta k tomu být šťastný a zdravý

Žít „single“ vám může prospět, jak duševně, tak fyzicky. Rozhodující však je nepřecházet ze vztahu do vztahu, ale věnovat určitý čas jen pro sebe. Tímto způsobem budete vědět, že svému novému partnerovi či partnerce přinášíte své lepší „já“ a máte jasno o svých dalších představách.

Proč přijmout svobodu jako rozhodnutí?

Blíže poznáte sám sebe

Možná máte své skryté vášně a touhy, které jste nikdy neuskutečnili. Někdo si chtěl svůj sen splnit již od střední školy, ale kvůli své drahé polovičce se toho vzdal. Nemějte klapky na očích a nebuďte vůči svému životu slepí.

Nemusíte jít s proudem davu. Chcete studovat v zahraničí? Teď máte příležitost. Nejste-li ve vztahu vůbec se nemusíte na nikoho ohlížet, což vám může chvíli trvat, než pochopíte…ale když se tak stane, nic vám nebrání v plnění vašich snů. Stačí jen, aby vaše rozhodnutí dávalo smysl vám a také vás naplňovalo.

Vzdělávat se je potřeba v jakémkoliv věku. Je to ideální způsob, jak mít ostřejší lokty a přehled. Sice vyžaduje značné investice času a energie, ale je čas k uskutečnění vaší tužby.

Cestování

Naplánovat si víkend, ale klidně i pár týdnů či měsíců a vůbec z toho nemít špatné svědomí vůči vašemu protějšku, je parádní pocit. Můžete si zkrátka a jasně dělat, co chcete a kdy chcete. Opět je však nutné zvážit, jak jste na tom po finanční stránce. Nezávislost je super pocit.

Rozvíjejte svou fantazii, co budete dělat a kde

Chcete bydlet na vesnici nebo ve městě? Pořídíte si psa nebo zahradu? I když to zní hloupě, představte si, jakým směrem by se měl ubírat váš život. Je to základní proces, který je nezbytné vzít v úvahu.

Zatímco dříve jste museli uvažovat i za druhého, teď se můžete svobodně rozhodnout, kde chcete žít, s kým a kde. Vytvořte si život podle vašeho gusta a možná brzo zaklepe na dveře někdo, kdo vám otevře bránu k nové lásce.

Zdroj náhledových obrázků: Pixabay.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Makawiel

Moje zdraví mi není lhostejné, proto sleduji trendy v oblasti péče a to nejen o zdraví fyzické, ale i duševní. Snažím se získávat nové informace a sleduji nové trendy v oblasti zdravého životního stylu. Velmi ráda zkouším nové recepty a nechávám se inspirovat novými návody a radami.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button