KrásaRady a tipyVitamíny

Chcete mít dokonalé vlasy? Vyrobte si účinnou vyživující masku sami doma!

V dnešní době existuje mnoho vlasových přípravků, které slibují silné, husté a lesklé vlasy. Pokud se v nich nevyznáte, raději neexperimentujte, protože v závěru si můžete vlasy poškodit více, než kdybyste žádnou masku na vlasy neaplikovali. Domácí přírodní alternativa je pro vaše vlasy mnohem zdravější a jejími výsledky budete ohromeni!

Přírodní maska na vlasy – recept

Nejprve vymačkejte šťávu z jednoho citrónu, grapefruitu a pomeranče. Poté rozmačkejte banán a směs dobře promixujte s 2 dl mléka. Připravenou směs použijte na vlasy a nechte ji 30 minut působit pod alobalem. Alobal udrží u vlasových kořínků teplo a díky němu bude vitamínovo-proteinový účinek ještě efektivnější. Možná tuto metodu znáte od kadeřnice, když barví vlasy. Poté už zbývá masku z vlasů řádně vymýt teplou vodou.

fruit-15408_960_720Tato domácí směs dodá vašim vlasům potřebné živiny. Budou zase silné, husté a díky ovocnému podílu i zářivě lesklé. Takto připravená maska na vlasy je zároveň užitečná při odstraňování lupů. Vlasy vám porostou jako divé, dostanou totiž přesně to, co potřebují. Vitamíny jsou důležité pro růst vlasů i jejich výživu. Vaše vlasy budou zase jemné a hebké. Krásně se zregenerují a navíc vás osloví i jejich vůně.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button