Ostatní

Podívejte se, co o vás prozradí délka prstů! Je to až děsivě přesné…

Nejspíše jste to nevěděli, ale délka prstů o vás může říct mnoho věcí. Nejvíce se podle ní dá poznat povaha člověka, a to u některých případů až na chlup přesně. Stačí jen porovnat délku ukazováčku a prsteníčku oproti prostředníčku a podívat se, zda je vaše „předpověď“ pravdivá.

Možnost A

Říká se, že lidé, kteří mají prsteníček delší než ukazováček jsou vzhledově krásní. Září šarmem, kterému jejich okolí nemůže odolat. Jsou také agresivnější než ostatní a nebojí se riskovat. Povolání lidí s možností A jsou: voják, inženýr, šachista a úspěšní řešitelé křížovek. Vědci také prokázali, že lidé s delším prsteníčkem mají tendenci vydělávat více peněz.

Možnost B

Lidé s kratším prsteníčkem jsou více sebevědomí a občas i trochu arogantnější. Tento typ člověka si také užívá samotu a nechce být rušen ve svém volném čase. Nejsou také typem, který by udělal první krok ve vztazích, přičemž dokáží náležitě ocenit opětovanou pozornost.

Možnost C

Pokud má člověk prsteníček a ukazováček se stejnou délkou, je to člověk milující. Nemá rád, když se dostane do konfliktu. Organizace je jejich život a snaží se vyjít se všemi. Lidé u možnosti C jsou charakterizováni jako věrní pokud přijde na vztahy. Něhu dokáží opětovat svému partnerovi.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button