Ostatní

Podívejte se, co o vás prozradí délka prstů! Je to až děsivě přesné…

Nejspíše jste to nevěděli, ale délka prstů o vás může říct mnoho věcí. Nejvíce se podle ní dá poznat povaha člověka, a to u některých případů až na chlup přesně. Stačí jen porovnat délku ukazováčku a prsteníčku oproti prostředníčku a podívat se, zda je vaše „předpověď“ pravdivá.

Ukazováček kratší než prsteníček

Říká se, že lidé, kteří mají prsteníček delší než ukazováček jsou vzhledově krásní. Září šarmem, kterému jejich okolí nemůže odolat. Jsou také agresivnější než ostatní a nebojí se riskovat. Povolání lidí s možností A jsou: voják, inženýr, šachista a úspěšní řešitelé křížovek. Vědci také prokázali, že lidé s delším prsteníčkem mají tendenci vydělávat více peněz.

Ukazováček delší než prsteníček

Lidé s kratším prsteníčkem jsou více sebevědomí a občas i trochu arogantnější. Tento typ člověka si také užívá samotu a nechce být rušen ve svém volném čase. Nejsou také typem, který by udělal první krok ve vztazích, přičemž dokáží náležitě ocenit opětovanou pozornost.

Stejně dlouhé

Pokud má člověk prsteníček a ukazováček se stejnou délkou, je to člověk milující. Nemá rád, když se dostane do konfliktu. Organizace je jejich život a snaží se vyjít se všemi. Lidé u možnosti C jsou charakterizováni jako věrní pokud přijde na vztahy. Něhu dokáží opětovat svému partnerovi.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button