JídloRady a tipy

Detoxikace přes nohy působením jablečného octa

Jeden z nejúčinnějších způsobů, jak se zbavit škodlivých toxinů je přes nohy! A to je důvod, proč vám v tomto článku ukážeme, co k tomu bude potřeba. Takový druh detoxikace je efektivní a snadný způsob, v jistém slova smyslu i tou nejbezpečnější formou.

Očištění přírodní cestou je možné i detoxikačními polštářky či domácím přístrojem na lázně nohou, ale my se dnes podíváme na ještě jednodušší podobu detoxikace – jablečným octem.

Proč jablečný ocet?

detoxikaceJablečný ocet obsahuje zdravé živiny, které poskytují mnoho zdravotních výhod. Je vyroben ze zkvašených jablek, které mají obvykle světle až středně hnědou jantarovou barvu. Jistě by neměl chybět v žádné domácnosti uložený v kuchyňské lince. Používá se totiž i na vaření, ale právě také pro léčení. Je prevencí mnoha chorob.

Jak ho použít na koupel nohou:

Plastové umyvadlo naplňte vodou a doplňte 1 šálkem jablečného octa. Dobře promíchejte a je to. Namočte nohy do vodní lázně na 30 minut, očistíte tak své tělo a nohy zůstanou mladé a zdravé.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button