PrevenceRady a tipy

Vyčistěte si plíce za tři dny!

Potřebujete vyčistit plíce? Kromě kuřáků může docházet k plicním problémům i u nekuřáků, včetně dětí. Tento recept je vhodný pro každého, zejména pro kuřáky, ale i pro nekuřáky. Dva dny předtím, než budete zkoušet tento recept, nepoužívejte mléčné výrobky – zpomalují proces detoxikace. První den vypijte před spaním šálek svého oblíbeného čaje.

Spuštění očistného programu v příštích třech dnech

Citrónová šťáva

V dopoledních hodinách před snídaní vypijte vymačkanou šťávu ze dvou citrónů a cca 90 ml vody. Mezi snídaní a obědem vypijte zhruba stejné množství mrkvové šťávy (90 ml). Má to vliv na alkalizaci krve, což vám pomůže očistit se. Během oběda dodejte tělu draslík v podobě šťávy nebo plodů (červená řepa, rajčata, petržel, fíky nebo mandle). Kombinujte dle vašich potřeb.

Během dne vypijte 90 ml grapefruitového nebo ananasového džusu. Grapefruit a ananas jsou bohatým zdrojem antioxidantů – pomohou vám s detoxikací. Před spaním vypijte cca 120 ml brusinkové šťávy, která pomáhá tělu vyrovnat se s bakteriemi v plicích.

Využijte teplé koupele k tomu, aby se uvolnily toxiny. Pocením se dostanou přes kůži, ten samý princip funguje i saunováním. Před spaním je dobré inhalovat páru z 5 – 10 kapek eukalyptu v misce s horkou vodou. Tento postup opakujte další dva dny. Budete se cítit mnohem lépe, váš dech bude čistší. Opakujte každý měsíc nebo alespoň jednou za tři měsíce.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button