KrásaRady a tipy

Dokonale čistá pleť: Návod na vytvoření obličejové masky účinné jako Botox

Tato maska na pleť se skládá z pouhých tří ingrediencí. Její optimální složení vypíná struktury obličeje a odstraňuje vrásky za neuvěřitelných 10 minut.

Účinek těchto impozantních surovin pocítíte již po prvním použití. Tento druh obličejové masky má velký potenciál stát se alternativou k řadě kosmetických procedur. Ingredience jsou navíc i levné a za cenu Botoxu jistě také nevyčíslitelné – s tím rozdílem, že kůži vypíná zcela přirozeně.

Složení:pleť

  • ½ lžíce kokosového oleje
  • bílek
  • ½ lžičky citrónové šťávy

Postup:

Oddělte bílek od žloutku, dejte ho do mísy a promíchejte do konzistence pěny. Přidejte citrónovou šťávu a kokosový olej, opět suroviny spojte dohromady. Vyčistěte si obličej a aplikujte masku. Nechte jí působit 15 minut. Po zaschnutí opláchněte vlažnou vodou a čajem z heřmánku. Masku používejte 2x týdně.

Zdroj

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button