Babské radyKrásaRecepty

Mladší za jedinou noc! Tato pleťová maska to dokáže

Naše pleť stárne každým dnem víc a víc. Unavují ji negativní vlivy životního prostředí, naše strava, nedostatek pohybu či špatně zvolená kosmetika. Dá se tomu ale zabránit! S pomocí našeho receptu omládnete za jedinou noc!

Odborníci už zjistili, že naší pleti neprospívá nadbytek chemických přípravků a přehnaná péče. Naopak – pokožka je pak vysušená, napjatá a podrážděná. Je tedy třeba vsadit spíše na přírodu a důvěřovat její přirozené síle.

Chcete-li omládnout, zapomeňte na plastické operace a nevyhazujte peníze za drahé krémy, jejichž efekt je stejně většinou jen krátkodobý. Vyzkoušejte naši pleťovou masku ze tří jednoduchých ingrediencí – rýže, mléko a med.

Rýže je plná výživný látek jako například kyselina linolová. Obsahuje silné antioxidanty, které podporují tvorbu kolagenu, a předchází tak tvorbě vrásek.

Mléko pokožku osvěžuje a zjemňuje a dodává jí celou řadu důležitých vitamínů.

Med působí antibakteriálně, stimuluje přirozené regenerativní procesy a kůže a pomáhá při řadě kožních obtíží.

Recept na zázračnou masku

Ingredience:

  • 1 polévková lžíce medu
  • 3 polévkové lžíce rýže
  • 1 polévková lžíce mléka

Postup:

  1. Nasypte rýži do hrnce a zalijte vodou.
  2. Přiveďte k varu a duste asi 16 – 18 minut.
  3. Rýži následně odstavte a nechte vychladnout.
  4. Uvařenou rýži dejte do uzavíratelné nádoby a smíchejte s medem a mlékem.
  5. Vytvořte hustou pastu – buď ručně nebo s pomocí mixéru.

Použití:

Masku aplikujte na omytý obličej a nechte působit asi 15 minut. Poté obličej pečlivě umyjte teplou vodou. Používejte 1x týdně. Výsledkem bude zářivá a zdravá pleť bez vrásek. První pozitivní účinky budou viditelné již po první aplikaci!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button