Rady a tipy

Přírodní recept podporující lesk, objem a růst vlasů

Jeden přípravek na objem vlasů, jiný přípravek na posílení a další na lesk? Stejně tak nedocílíte vzhledu, který si přejete? Chcete-li věnovat vlasům náležitou péči, vyzkoušejte tento domácí šampón, který vaše vlasy nejen zregeneruje, ale také doplní o objem a lesk.

Pokud vás trápí vypadávaní vlasů je tento přírodní šampón jako stvořený pro vás. Jeho příprava je velmi jednoduchá a účinnost 100%. Po pouhých několika umytí vlasů s tímto šampónem můžete zaznamenat první výsledky. Vlasy budou méně vypadávat a získají sílu. Jestliže budete šampón používat pravidelně 1-2 měsíce, vaše vlasy nabudou i na objemu. Co je tedy potřeba na výrobu zázračného šampónu?

Na domácí šampón budete potřebovat:

  • 1 litr přírodního kopřivového šampónu
  • 100 ml panthenolu (kapky)
  • 30 ml výtažku z kopřivy
  • 50 ml ricinového oleje
  • 30 ml vitamínu AD (kapky)
  • dvě pilulky vitamínu B

vlasyPilulky rozemelte na prášek a poté spolu s ostatními ingrediencemi přidejte do kopřivového šampónu. Protřepejte lahvičku, aby se všechny ingredience dobře smíchaly. Nyní je šampón připraven.

Možná vám to zní bláhově, ale tento šampón je hotová vitamínová bomba pro vaše vlasy. Kopřiva urychluje krevní oběh a metabolické procesy, tím se prokrvuje pokožka hlavy a podpoří se i růst vlasů.

Panthenol, neboli vitamín B5, udržuje zdravou pokožku hlavy a stimuluje její regenerační proces. Ricinový olej posiluje vlasové folikuly a je bohatým zdrojem vitamínu E. Tento vitamín je významným antioxidantem a zabraňuje tak šíření volných radikálů a jejich škodlivý dopad na pokožku hlavy a vlasové kořínky. Spolu s regeneračními vlastnostmi působí také proti plísním a odstraňuje lupy. Olej má i ochranný, uklidňující a hojivý účinek, zároveň eliminuje výskyt kožních buněk, které ucpávají póry a brání tak růstu vlasů. A konečně vitamín B vlasy vyživuje a navrací jim jejich sílu.

Vyzkoušejte náš šampón a mějte krásné vlasy, kterými oslníte každého.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button