Rady a tipyZdraví

Energetická psychologie: stlačením bodu odstraňte negativní emoce

Věděli jste, že tlusté střevo může pomoci k tomu, abyste z těla dostali negativní myšlenky a zbavili se destruktivních emocí? Podmínkou je však fakt, že je tlusté střevo zdravé.

Všechny tyto blokády nám brání, abychom se cítili šťastně. Pokud tedy budete pracovat na stavu vašeho těla, konkrétně tlustého střeva, můžete tyto nepříjemné stavy odstranit.

Východní medicína věří, že je celé tělo navzájem propojeno. Když vás tedy trápí nějaký problém, měli byste pátrat více do hloubky a nezahnat to pouze práškem na bolest. Tlusté střevo má jednu z nejdůležitější funkcí a tu, že má z těla odstranit vše, co v našem organismu nemá být a není již užitečné. Jestliže vás tedy trápí pocity ztráty, viny a emocionální stagnace, je to v důsledku nezdravého tlustého střeva, které je s touto sférou duševního života propojeno.

Pozitivní a zdravá energie tlustého střeva vám může pomoci uvolnit negativní myšlenky a zbavit se destruktivních nemocí a blokád. Všechny tyto problémy nám brání být efektivnější v každodenním životě.

Přesný bod – léčba tlustého střeva

negativníV reflexní terapii věří, že celé tělo jde léčit stlačováním akupresurních bodů na dlani či chodidlu. Bod, který je propojen s tlustým střevem se nachází na ukazováčku na prvním článku, nejdále od dlaně. Pokud budete tento bod stačovat a masírovat, umožníte proudění pozitivní energie přes vaše tlusté střevo. Spolu s odstraněním problémů v tlustém střevě tak zároveň zlepšíte svůj psychický stav.

Ovšem všechno se nezmění hned, jako když mávnete kouzelným proutkem. Záleží i na řešení problémů. Pokud víte, že je tu něco, co váš stav způsobuje, změňte to a vyřešte. Prostě nezůstávejte v nynější stavu. Masáží dlaně si pomůžete při řešení problémů. Díky tomu budete mít chladnější hlavu. Pokud je ovšem váš problém neřešitelný a vzniklý z ničeho, možná bude jedině masáž tím, co vám skutečně pomůže.

Tyto myšlenky pocházejí především z učení východní medicíny a jsou zajímavé k vyzkoušení. Třeba je to přesně to, co již delší dobu hledáte.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button