Zdraví

Infekce nebo paraziti v těle? Tento podomácku připravený recept na přírodní antibiotikum pomůže

Máte problém s infekcí nebo s různými parazity a nechcete brát žádné silné doktorem předepsané prášky? Stačí si doma vyprodukovat přírodní antibiotikum, které je považováno mnohými odborníky jako jedno z nejsilnějších léčiv pocházejících z přírody.

Přírodní antibiotikum dokáže zabránit šíření infekce a dokonce jí dokáže i zcela odstranit z lidského těla. Dalším pozitivem tohoto přírodního léčiva je, že má v kompetenci odstranit z těla parazity nacházejících se například ve střevech nebo v jiných částech těla. Ovšem, to není všechno!

Podomácku připravený přírodní lék také výborně reaguje na viry, houby nebo kvasinkovou infekci (candidu). Nebo když máte problém s toxiny, je skvělým detoxikačním prvkem tělesných orgánů a dále také zvyšuje oběh krve v těle.

Pomáhá také eliminovat či snižovat problémy při různých chronických onemocněních, kterými jsou například vysoký krevní tlak, dna, vysoká hladina cholesterolu v krvi, revma, cukrovka a další.

Jelikož je léčivo čistě z přírodních materiálů, neobsahuje známky po nebezpečných chemikáliích.

Pro jeho přípravu budete potřebovat:

  • 700 ml jablečného octa,
  • 2 feferonky (nejlépe ty pálivější),
  • 0,5 dcl ošetřeného česneku,
  • 0,5 dcl jemně nakrájené cibule,
  • 0,5 dcl na jemno nastrouhaného zázvoru,
  • 2 lžíce nastrouhaného čerstvého křenu,
  • 2 lžíce kurkumy v prášku,
  • jednolitrová sklenice (nejlépe zavažovací sklenici s uzavíráním).

A teď už, jak tento zázračný přírodní lék připravit. Jako první pořadně smíchejte všechny suroviny v nádobě o objemu 1 litru. Sklenici uzavřete a odložte jej někam na tmavé suché místo. V tomto stavu ji nechte alespoň 2 týdny a jednou za tři dny obsah sklenice opět promíchejte. Po dvou týdnech nádobu přeceďte, abyste měli z obsahu jen tekutinu a opět nalijte do nádoby. A to je vše, přírodní léčivo je připravené.

Jak již bylo řečeno, nápoj je velmi silným antibiotikem, takže jeho užívání provádějte s mírou a uvědoměním. Nejlépe bude, když jej budete užívat třikrát denně v množství jedné čajové lžičky. V případě silné infekce lze dávku zvýšit až na 6 denně v množství dvou čajových lžiček.

Jelikož má tento léčivý nápoj velmi výraznou a štiplavou chuť, můžete jej zajíst například kouskem pomeranče.

Toto přírodní antibiotikum je vhodné i pro děti či těhotné ženy, ale s nižším dávkování.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button