Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Nápoj, který podporuje inteligenci? Ano, opravdu existuje

Lze pouhým pitím určitého nápoje zlepšit vaši inteligenci a postřeh? Vědci zjistili, že to skutečně lze! Jeden druh ovoce v sobě ukrývá úžasný koktejl vitamínů a minerálů, který působí právě na vaše mozkové buňky.

Pouhá sklenice šťávy z černého rybízu dokáže zlepšit kondici vašeho mozku až o 50 %! Pomáhá nejen s inteligencí, ale působí i jako prevence duševních chorob a poruch nervové soustavy.

Výzkumu se účastnila skupina osob ve věku 18 – 35 let. Terapii pomocí rybízové džusu podstoupili v průběhu 3 týdnů. Každý den konzumovali pouze 140 ml džusu a na závěr byly porovnány jejich výsledky z testů kognitivních schopností a inteligence. Výsledek byl ohromující! Zlepšení bylo zaznamenáno u 98 % účastníků výzkumu.

Nasaďte si rybízovou terapii

Pociťujete-li v poslední době úbytek kognitivních schopností, pomalejší přemýšlení i horší paměť, je načase vyzkoušet tuto kúru.

Každodenně konzumujte sklenici černého rybízu, ideálně hned ráno po probuzení. Pijte džus neředěný a nejlépe skutečně čerstvý. Rozhodně se vyplatí investovat do čerstvého ovoce!

Terapii je vhodné kombinovat se cvičením na rozvoj neurologických schopností. Na internetu jistě naleznete celou řadu testů, cvičení či hádanek, které vám pomohou svou inteligenci rozvíjet ještě rychleji!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button