Rady a tipyZdraví

Odstraňte 80 % těžkých kovů z vašeho těla jen za 42 dní

Těžké kovy hrají v našem těle důležitou roli při chronických onemocněních a přesto o nich spousta lidí ani neví. Náš organismus dýchá to, co je v našem okolí. Životní prostředí je bohužel stále více plné toxických jedů. Odstraňte je ze svého těla spolu s naším nápojem.

Těžké kovy

To, co dýcháme a konzumujeme, se stává součástí našeho organismu. Bohužel vzduch a  plodiny, které jsou nesprávně ošetřovány, často přinášejí mnoho toxických látek. Toxiny se tak dostávají do našeho těla. Mezi ty nejnebezpečnější těžké kovy patří olovo, kadmium a rtuť.

Proč jsou těžké kovy nebezpečné?

Jsou často karcinogenní a smrtelné i v nízkých koncentracích. Nejsou rozložitelné a nahrazují esenciální minerály ve tkáních. Bohužel se jim nemůžeme nijak vyhnout a přitom jejich množství v životním prostředí stále narůstá, snadno se tedy dostanou do mnoha živých organismů, včetně našeho těla. Narušují činnost imunitního systému a v organismu podporují růst kvasinek a plísní. Způsobují svalové křeče, hormonální chaos a také psychické problémy, jako je deprese a úzkost.

7838583286_446e1f645d_b

Jak se do těla dostanou?

Do organismu se těžké kovy dostanou jednoduše konzumací jídla a pití, mohou být také vdechnuty. Propustné jsou i přes kůži a v prenatálním věku se vstřebávají přes placentu. Do těla se dostanou i přes některá očkování a léčiva.

Vyzkoušejte koriandr

Koriandr je bohatý na minerály, především na vápník, draslík, hořčík, mangan a železo. Obsahuje také vitamíny A a C a skvěle detoxikuje váš organismus od těžkých kovů a jiných toxických látek. Nejvíce se zasluhuje o odstranění rtuti z těla. Koriandr má silné antiseptické, antimykotické a protizánětlivé vlastnosti.

Recept na detoxikaci

Dnes vám ukážeme levný a efektivní způsob, jak se zbavit těžkých kovů z vašeho organismu. Tento nápoj byste měli pít pravidelně každý den.

Löwenzahn-Smoothie

Budete potřebovat:

  • půl šálku čerstvého koriandru
  • půl šálku jablečné šťávy
  • půl šálku vody

Koriandr stačí nasekat a smíchat s vodou a jablečnou šťávou. Pokud máte raději variantu smoothie, přidejte čerstvé jablko či hrušku a koriandr, vše rozmixujte. Koriandr můžete přidávat i do jiných koktejlů. Při každodenním pití pomůžete k rychlé očistě organismu od těžkých kovů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button