Babské radyPřírodní léčba

Jak zastavit migrénu do několika minut

Ti z vás, kdo trpí migrénou moc dobře vědí jak hrozná a neustávající dokáže být. A zastavit ji je často nemožné. My vám ale ukážeme způsob jak s ní zatočit během chviličky.

Není už potřeba kupovat drahé léky, které mají navíc často řadu nepříjemných vedlejších účinků. Pomůže vám surovina, kterou má v domácnosti úplně každý – sůl!

Jak využít sůl pro expresní úlevu od bolesti

Použít můžete i tu úplně obyčejnou kuchyňskou sůl, ale nejlepší bude, pokud trochu zainvestujete a pořídíte si kvalitní himalájskou krystalickou sůl. Je nejúčinnější kvůli vysokému obsahu minerálů a elektrolytů.

Tato sůl snižuje velmi významně míru bolesti a také působí preventivně proti opakování potíží. Posiluje imunitu a vyrovnává energetickou úroveň v těle.

Má nádherně narůžovělou barvu a koupíte ji v jakémkoliv obchodě se zdravou výživou.

Recept

Celý postup je velmi jednoduchý.

Budete potřebovat jen sklenici čisté vody a do ní nasypte přibližně lžičku soli. Poté přidejte ještě šťávu asi z poloviny citronu.

Dobře promíchejte, dokud se sůl zcela nerozpustí. Sklenici vody pak celou vypijte. Chuť může být trochu nepříjemná, ale snést se to dá.

Bolest ustoupí během několika okamžiků. Léky na migrénu už nebudete více potřebovat!

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button