Přírodní léčba

Konečně účinná očista kloubů od solí a usazenin!

KONEČNĚ ÚČINNÁ OČISTA KLOUBŮ OD SOLÍ A USAZENIN.
Trápí vás bolesti zad, nebo kloubů a už nevíte co by jste vyzkoušeli?

Máme pro vás recept, který není složitý a je velmi účinný, ale je nutné jej přesně dodržet. Pokud máte organismus více zanešený, chce to být při očistě obezřetný. Před použitím uvedeného receptu je vhodné vyčistit pomocí klystýrů střeva (14 dnů), protože se může stát, že nastane souběžné uvolňování škodlivin ze střevní stěny, z kloubů a tkání a to nemusí být příjemné.

Na celou roční kůru budeme potřebovat asi 30g bobkového listu.

Recept na výluh: Vaříme asi 5 gramů bobkového listu ve 3 dcl vody (10 minut) a minimálně 3–4 hodiny (lépe však přes noc) louhujeme (nejlépe v termosce). Odvar přecedíme a pijeme malými doušky během 12 hodin. Ne najednou! Proceduru opakujeme po třech dnech, pak po týdnu a během prvního roku každé čtvrtletí. Později, podle potřeby, provádíme očistu kloubů jednou ročně, ale vždy po dokonalé očistě střev. Jinak se staré kaly a jedovaté usazeniny ve střevě rozpustí dříve než soli v kloubech a při dodržování vegetariánské stravy může dojít k alergiím, kopřivce či svědění kůže.

RECEPT 2
Jiný recept na očistu kloubů doporučuje pít uvedený odvar z bobkového listu dva týdny nepřetržitě, 3krát denně asi třetinu sklenice čtvrt hodiny před jídlem. Je dobré skončit s pitím odvaru tak kolem 20 hodiny a před spaním si udělat klystýr,aby se uvolnili nahromaděné toxiny. Důležité je po celou dobu kůry hodně pít a jíst lehká zdravá jídla…

Pečlivě provedená kůra vyplaví z kloubů sůl, zbaví nás mnohaletých bolestí a únavy kloubů, sedacího nervu. Je velmi účinná, až tak že někteří se mohou při vyplavování usazenin cítit unaveně až „nemocně“.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button