OstatníZdraví

Kouzlo červené cibulové šťávy na štítnou žlázu

Bohužel cca 12 milionů žen na celém světě trpí poruchou štítné žlázy! Víte, jakou funkci má štítná žláza? Jedná se o žlázu motýlovitého tvaru nacházející se na spodní části krku (mezi horní částí krku lidově „ohryzku“ a horní částí hrudní kostí). Zastává mnoho různých metabolických procesů a funkcí v lidském těle. Štítná žláza vylučuje tyroxin – hormon podílející se na regulaci metabolismu, tepové frekvenci a růstu dětí včetně jejich vývoje.

Ukážeme vám nejlepší způsob, jak vaší štítnou žlázu léčit. Jedná se o přirozený a velmi účinný lék prezentovaný Dr. Igorem Kiazkinem (známý ruský lékař z Petrohradu). Důrazně doporučuje, že byste tento lék měli vyzkoušet, protože z výsledků budete ohromeni. Jednoduše tak zlepšíte funkci štítné žlázy přirozenou cestou!

Než půjdete spát, rozkrojte na prkénku jednu červenou cibuli. Polovinu z ní přiložte na krk a pěkně masírujte jemnými krouživými pohyby. Po této masáži krk nemyjte, ale běžte spát. Cibulová šťáva plní své kouzlo, když spíte.

O užívání se poraďte se svým lékařem, než začnete jakýkoliv druh alternativní medicíny.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button