Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Skvělý lék na hormonální nerovnováhu, úzkost, únavu i zlepšení libida

Tato superpotravina v sobě kombinuje vlákninu, sacharidy, minerály a vitamíny. Už staří Inkové věděli, jak je prospěšná, a proto ji vždy konzumovali před bojem nebo náročným pochodem.

V dnešní době je velmi populární mezi sportovci, kteří si nemohou vynachválit její povzbuzující a posilující účinky. Stále více se však po ní poohlížejí i běžní lidé a díky ní se zbavují mnoha závažných zdravotních problémů bez návštěvy lékaře.

Tento zázračný lék se nazývá maca prášek!

O co se jedná?

Jedná se o sušený kořen rostliny maca (řeřicha peruánská), která roste vysoko v jihoamerických Andách. V Peru je dobře známá a hojně využívaná pro léčbu různých obtíží i na zvýšení sexuální výkonnosti.

Najdete v něm velké množství těchto látek:

  • Vitamíny B1, B2, C a E
  • Minerály a stopové prvky: draslík, jód, zinek, vápník, hořčík, fosfor, železo, síra, vizmut, křemík, bor a měď
  • Omega 3-mastné kyseliny, komplexní alkaloidy a steroly

To už je pořádná dávka zdraví, že?

Zvyšuje výkon a libido

Nejdůležitější výhodou je, že maca prášek pracuje na zcela přírodní bázi a bez vedlejších účinků. Podle testů provedených na myších vědci zjistili, že po podávání maca prášku se samcům zvýšil počet spermií a samicím se zlepšila kvalita vajíček. Kromě zvýšení plodnosti a libida je také skvělý k celkovému zlepšení síly a výkonu. Díky vysokému obsahu fosforu, železa a manganu navíc účinně bojuje proti únavě a vyčerpání.

Léči hormonální nerovnováhu

Maca prášek účinně aktivuje produkci hormonů, a tak nastoluje rovnováhu celého organismu. Ženám pomáhá zmírňovat projevy premenstruačního syndromu. Zlepšuje také reakci těla na vypětí a stres a pomáhá mu lépe pracovat pod tlakem a lépe odbourávat nahromaděný stres.

A kde tento zázrak seženete?

Maca prášek už je v současnosti dostupný i v České republice. Poptejte se v obchodech se zdravou výživou nebo hledejte na internetu. Obvykle se přidává do jídel v množství 2-6 lžiček denně. Přimíchat ho můžete do jogurtu, kaší, pití nebo kamkoliv, kam si budete přát. Jen pozor na příliš horká jídla – teplo by mohlo znehodnotit některé účinné složky maca prášku

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button