Ostatní

Nahlédněte do světa kamenů a minerálů

Každý z nás jistě věří. Věří v něco hmatatelné, ale i neuchopitelné. Prostě věří. Slyšeli jste ale už o teorii, že kámen, nebo minerál může blahodárně působit na vaši osobnost? Podle někoho mají kameny jedinečné vlastnosti, které popisují osobu, která si ji vybrala, nebo ovlivňují její chování. My vám dnes ukážeme několik kamenů a jejich vlastnosti.

Opalit

Tento velmi vzácný průhledný minerál je průsvitný s jemnými náznaky barev. Říká se, že nositeli opalitu přináší mír. Pokud se vám opalit líbí, nebo ho již vlastníte, je nejspíše vaše charakteristická vlastnost touha po svobodě a klidu. Vyhovoval by vám život mimo rušný okolní život. Často toužíte po chvílích sami se sebou a po tichém a klidném prostředí.

Malachit

Malachit je považován za kámen, který ochraňuje. Jinými slovy, chrání před veškerou negativní energií. Pokud cítíte silnou vazbu k tomuto kameni, je možné, že vás v budoucnosti čekají opravdu velké změny. Může to také znamenat změny ve vztazích rodinných, přátelských, ale i mileneckých. Měli byste začít uvažovat, která rozhodnutí budou pro vás ta nejlepší.

Sluneční kámen

Jak již název napovídá, je tento kámen plný sluneční energie a pozitivity. Pokud jste si vybrali tento kámen, pohlížíte na svět s velkou dávkou optimismu. Kámen představuje světlou budoucnost, která vás brzy čeká a nový příval příjemných změn. Všímejte si i maličkostí.

Obsidian

Obsidian poznáme podle hnědo-černé barvy. Často se používá k odstranění energetických blokád. Kámen je užitečný pro zahnání negativních myšlenek. Přitahuje-li vás tento kámen, měli byste se oprostit od starých zvyků, zkusit znovu najít sami sebe a vydat se na lepší cestu. Buďte ale vděčný za vše, co máte a omezte svou žárlivost vůči ostatním lidem.

Howlit

Tento modrý kámen prý souvisí s posmrtným životem, nebo světem fantazie. Říká se, že pokud vlastníte howlit, máte možnost komunikovat se svými předky, nebo sloužit jako médium. Howlit je ale spojován i světem snů. Máte-li poblíž tento kámen, měli byste více vnímat příběhy, které prožíváte během spánku. Pořiďte si třeba snový deník a zachyťte všechny sny.

Jaspis dalmatin

Kámen nesoucí název podle psí rasy, dalmatinů, prý dokáže prolomit veškeré překážky, které blokují vaši správnou cestu. Je vhodný zejména pro ty, kteří milují zábavu a dobrodružství. Jaspis vám pomůže objevit svobodu. Je-li vám tento kámen blízký, jste často naplněni pozitivními myšlenkami a dobrou náladou.

Tyto kameny jsou jen kapkou v moři kamenů. Pokud toužíte najít ten svůj, zkuste více zapátrat v další literatuře zaobírající se touto tématikou. Třeba objevíte svůj talisman pro štěstí.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button