Prevence

Nápoje pro zvýšení metabolismu

Nejlepší způsob, jak posílit svůj metabolismus, je prostřednictvím cvičení, které kromě toho ještě pomáhá spalovat tuky a posiluje srdeční činnost. Pokud nemůžete pravidelně cvičit nebo se pohybovat, mohly by vám pomoci některé nápoje.

Zelený čaj

Přírodní zelený čaj obsahuje velké množství antioxidantů, které pomáhají snižovat tvorbu volných radikálů, chrání buňky před poškozením a pomáhají předcházet různým druhům onemocnění a předčasnému stárnutí.

Obsahuje theanin a kofein. To jsou složky, které podporují vyšší metabolismus. Pravidelné pití zeleného čaje podpoří i účinky cvičení.

Šťáva z listové zeleniny

Obsahuje nejen vitamíny, ale také bílkoviny a minerální látky. Poskytuje energii potřebnou pro spalování kalorií, dodá tělu energii a vitalitu.

Citronová voda

Smícháním šťávy z jednoho citronu a sklenicí vody získáte osvěžující nápoj, který tělu dodá vitamíny. Navíc podpoří trávení, pomáhá tělu lépe vstřebat živiny z jiných potravin. Citrony také obsahují flavonoidy se silnými antioxidačními vlastnostmi.

Březová voda

Pomáhá při odstraňování přebytečné soli, fosfátů či kyseliny močové. Kromě toho nabízí podporu zdraví jater a to především díky schopnosti odstraňovat z těla toxiny. Může pomáhat snižovat hladinu cholesterolu a tím pádem podporuje i zdraví srdce.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button