PrevenceZdraví

Nevšední přírodní léčba, která vám pomůže s šedým zákalem

Jedním ze znaků katarakty je zákal v oblasti čočky, která se nachází uvnitř oka. Čočka v oku je za normálních okolností jasná. Jenže člověk s kataraktou má pocit, že se na vše dívá přes pomalu zamrzající okno.

Šedý zákal se může projevit v jednom nebo obou očích a zákalvětšina lidí ani netuší, že má šedý zákal. Až s postupujícími projevy mlhavého vidění a zhoršením zraku si člověk uvědomí, že něco není v pořádku. Vidět dvojitě nebo problém orientovat se v tlumeném světle, svědčí o tom, že příznaky mohou být hodně rozmanité a u každého variabilní.

Přírodní prostředky na šedý zákalzákal

  1. Jezte hodně mrkve. Mrkev je bohatým zdrojem živin a vitamínů. Zejména vitamín A je velmi prospěšný pro vaše oči. Můžete také pít mrkvovou šťávu, která má stejný účinek.
  1. Žvýkejte tři až čtyři stroužky česneku každý den a pomáhejte vašim očím být stále jasným „objektivem“, který skvěle zaostřuje.zákal
  2. Extrakt z dýňových květů na oční víčka se doporučuje aplikovat před ulehnutím do postele. Jedná se o osvědčený způsob přírodní léčby.
  3. Naneste dvě až tři kapky nezpracovaného čistého medu do očí dvakrát denně po dobu tří měsíců. Je to považováno za účinný přírodní lék na šedý zákal.
  4. Každý den konzumujte 7 gramů anýzu. Jednou každé ráno a podruhé večer.
  5. Pře ulehnutím do postele kápněte do vašich očí čistý ricinový olej. Olej by neměl obsahovat žádné částice ani jiné nečistoty.
  6. Namelte společně sedm mandlových jader s jedním gramem černého pepře. Tento mix používejte na polovinu šálku vody po celý den.

Po těchto domácích prostředcích na kataraktu uvidíte pozitivní výsledky, které snižují projevy katarakty. Zdravé vidění je pro nás všechny nesmírně důležité.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button