HubnutíJídloKrása

Pár tipů, jak zhubnout břišní tuk

Ke spalování tuku nahromaděného v břiše se doporučuje jíst zdravé potraviny a provádět každodenní fyzickou aktivitu. Cílem je zvýšit metabolismus a zlepšit kardiovaskulární zdraví.

Důležité je, aby tělo spotřebovalo více energie během dne a noci, tím se podpoří rychlejší odstranění lokalizovaného tuku.

Kromě zdravých potravin by měly být do jídelníčku zařazeny různé potraviny s termogenními vlastnostmi – zelený čaj, skořice a zázvor. Pomáhají zvyšovat tělesnou teplotu a urychlovat metabolismus.

Co dodržovat?

Pijte zelený čaj

Kromě pitné vody byste měli pít čaj, protože pomáhá eliminovat toxiny a hubnout. Vynikajícím příkladem je zelený čaj. Obsahuje katechin, což je antioxidant, který zmenšuje břicho. Zařadit se dá také čaj z přesličky. Ten vyloučí z těla přebytečnou tekutinu. Má diuretický účinek.

Pohyb

Tajemství spalování tuků spočívá v joggingu nebo běhu. Tímto způsobem tělo využívá nahromaděný tuk jako zdroj energie.

Konzumujte luštěniny, zeleninu a obiloviny

Je také rozhodující zvýšit spotřebu zeleniny a obilovin. Poskytují vysoké množství vlákniny, která snižuje hlad a zvyšuje pocit sytosti.

Vyhněte se také zpracovaným potravinám bohatým na cukry nebo s vysokým obsahem tuku, včetně rychlého občerstvení a mražených potravin.

hubnutí

Jezte potraviny bohaté na vlákninu

Stravou bohatou na vlákninu udržujeme střevo v pravidelné činnosti. Doporučená denní dávka vlákniny je 25 až 30 gramů denně. Je přítomna v ovoci, zelenině a celozrnných potravinách.

Doplňte sezam, lněné semínko a chia. Přidejte 1 polévkovou lžíci ke každému jídlu. Denně vypijte 2 l vody, džusu nebo neslazeného čaje, stolice se tak změkčí a její odchod je mnohem snazší.

Co dále?

Mezi další vhodné nápoje patří ibiškový čaj, jablečný ocet a káva.

Masírujte si bříško krémem na snížení tuku, aktivuje krevní oběh a pomáhá tvarovat siluetu.

Denní provádění lokalizovaných masáží břicha pomáhá aktivovat krevní oběh a tvarovat siluetu. Složky, které by měly být přítomny v dobrém krému na spalování tuků, jsou ty s kofeinem.

Zdroj náhledových obrázků: Pixabay.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button