KrásaRady a tipy

2 denní dieta z mléka a zeleného čaje vám pomůže shodit až 2 kg za den

Potřebujete zhubnout, ale stále se vám to nedaří? Můžete zkusit čajovou dietu, u které se prokázalo, že dokáže přinést rychlé výsledky. Některým lidem se podařilo zhubnout i 2 kg za pouhý jeden den. Pokud s ní nemáte zkušenosti a vaše dosavadní diety nepomohly, zkuste ji také.

tea-734216_960_720Dieta se skládá ze zeleného čaje s mlékem a odstraní z vašeho těla všechnu přebytečnou tekutinu. Musíte však dodržovat pitný režim a pít současně s tím i vodu. Je to skvělý a účinný způsob, jak se detoxikovat. Zelený čaj s mlékem je efektivní kombinací na hubnutí. Snižuje chuť k jídlu a čistí celý organismus. Buďte s ní však opatrní a tuto kombinaci použijte na jeden den nebo jen na dva dny v aktuálním měsíci.

U lidí s chronickými nemocemi je nejprve potřeba oslovit lékaře a zjistit, jestli je tato dieta vlastně vyhovující (ledviny musí být schopny přefiltrovat velké množství tekutiny, což by mohlo být na škodu i jiným orgánům).

Mléko a zelený čaj – recept

  • 5 litrů nízkotučného mléka
  • 2 lžíce organického zeleného čaje

Nejprve uvařte mléko, které necháte vychladnout na teplotu 70 stupňů. Potom je nutné přidat 2 lžíce zeleného čaje, směs přikrýt a nechat odstát po dobu 20 minut.

Jak používat:

Pijte jeden šálek každé 2 hodiny a hydratujte organismus i dostatečným pitím vody. Pijte tedy zároveň alespoň jeden šálek vody každé 2 hodiny. Výsledky vás překvapí, navíc tak skloubíte mléčnou dietu s účinky zeleného čaje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button