Nezařazené

Pijte tento nápoj na lačno po dobu jednoho týdne a zbavte se přebytečných kil

Ztráta kil není spojena jen s touhou po krásné postavě, ale také s touhou po zdravém těle a dobrém pocitu. Každý organismus, který je zahlcen tukem, trpí. Cítíte se nesví, unavení, špatně se pohybujete, začínají se objevovat problémy jako vysoký krevní tlak, problém s pohybovým aparátem, cukrovka a postupně dospějete až k obezitě.

Snažte se tomuto procesu vyvarovat. Začít s hubnutím není nikdy jednoduché a často nezávisí jen na stravování, ale na vašem celkovém životním stylu. Zamyslete se nad svým zdravím a objevte s námi pomocníka, který vám usnadní hubnutí.

Cesta ke zdravému organismu a vytoužené postavěnápoj

Jak začít? To je otázka, na kterou si každý musí odpovědět sám svou vůlí. Ať už si jeden den řeknete, že budete pravidelně cvičit, začnete konzumovat více zeleniny a ovoce či změníme sedavý způsob zaměstnání a života. Důležité je dostat do vašeho jídelníčku ovoce a zeleninu a do vašeho volného času více pohybu, ať je spojen se sportem či s procházkami. Důležitá je také relaxace. Pokud víte, že si doma prostě neodpočinete a jste stále v jednom kole, zajděte si alespoň jednou týdně na hodinu jógy či powerjógy. Na těchto hodinách si v poklidu zacvičíte a jelikož je součástí těchto hodin také relaxace, pořádně si odpočinete a pročistíte hlavu.

Pomocníci v hubnutí

Nezapomínejte ani na pomocníky v hubnutí. Nemáme na mysli žádné kapsle či speciální dietní plány, ale potraviny, které podporují spalování tuků a zrychlují metabolismus. Mezi takové pomocníky patří například zázvor, citron, chilli či skořice. Přidat si je můžete do pití i do jídla. Chilli snadno zpestří váš pokrm, skořice je úžasná v zimě, nádherně voní a rychle zahřeje. Přidat ji můžete do jogurtu, posypat s ní ovoce či si ji přidat do čaje s mlékem.

Zázvor a citron jsou dokonalí společníci při chladných večerech. Zázvor zahřívá a v kombinaci s medem je skvělou prevencí proti chřipce a nachlazení. Citron má zase ochlazující účinky, ale za to vás nadopuje vitaminem C a podpoří vaši obranyschopnost. Na jednoho důležitého pomocníka jsme však zapomněli, je jím petržel. Ta pomáhá z těla odstranit nepotřebnou tekutinu, pomáhá hubnutí a eliminuje zažívací potíže (nadýmání). Pro každého z vás však může být pomocníkem v hubnutí něco jiného, ať je už je to zázvor, zpevňující krém, běh, relaxace či dosažení dobré nálady.

Připravte si nápojnápoj

  • 1 citron
  • 60 gramů petržele
  • 200 ml vody

Recept je to opravdu snadný. Stačí petržel zalít vodou a zakápnout citronem. Základním pravidlem v požívaní tohoto nápoje je, že ho musíte pít na lačný žaludek. Konzumujte ho po dobu 7 dní a poté si dejte 10 dní přestávku. Nápoj zrychluje metabolismus a dodává do vašeho těla potřebné živiny. Tento nápoj vám pomůže, aby bylo vaše tělo fit a vy se cítili skvěle.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button