Jídlo

Předcházejte onemocnění srdce: dejte si každý den ovesné vločky

Ovesné vločky můžeme považovat za velmi zdravou surovinu. Obsahují totiž vysoké množství zdravých živin a poskytují mnoho zdravotních výhod. Ovesné vločky jsou navíc cenově dostupné. Pravidelnou konzumací ovesných vloček předcházíte vzniku onemocnění srdce.

Ovesné vločky

vločkyČistí střeva, pomáhají vám zhubnout, působí protinádorově a obsahují vysoké množství bílkovin. Poskytují dostatek energie, chrání srdce, regulují metabolismus, zlepšují funkci trávicího ústrojí a zbavují vás tuku v oblasti břicha. V neposlední řadě detoxikují celé tělo. Chcete-li zhubnout, měli byste ovesné vločky do vaší stravy určitě zařadit. Nejlépe je konzumujte pravidelně každý den ráno. Budete se cítit plnější a energie vám vydrží na celé dopoledne. Také vás zbaví škodlivých toxinů.

Připravte si :

  • 1 šálek ovesných vloček
  • 2 l vody
  • 1 lžička vanilkového extraktu
  • 1 skořice či lžička skořice
  • stevie

Postup:

Ovesné vločky namočte do vody. Po jedné hodině nalijte směs do mixéru a mixujte, dokud nevznikne jemná směs. Poté přidejte skořici, stevii a vanilku. Opět mixujte a důkladně promíchejte. Směs uložte v lednici a dopřejte si ji k snídani a ideálně i v malém množství před každým jídlem. Výsledky brzy pocítíte a budete se divit, jak vás zasytí. 

Se skořicí za vysněnou postavou

Skořice je známé koření. Pomáhá zhubnout přebytečná kila, podobně jako chilli či zázvor. Nastartuje metabolismus a tělo díky tomu rychleji spaluje tuky. Skořice se stane skvělým pomocníkem při hubnutí a chutným doplňkem vašich pokrmů. Její příjemná chuť, vůně a zahřívací schopnosti se nám hodí každý den.

 Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button