KrásaRady a tipy

Přírodní léčba pro vlasy bez lesku

Vlasy bez lesku, matné jsou považovány za velký problém. Proto je důležité věnovat jim dokonalou péči. Vlasy jsou choulostivé, proto je důležité zabránit zbytečnému používání chemických prostředků.  Můžeme je nahradit prostředky přírodními, které pomůžou navrátit našim vlasům přirozený lesk a pevnost.

Jedním z těchto prostředků je jablečný ocet. Doporučuje se používat jednou za dva týdny. Malé množství použijeme při oplachování. Kyselé složení působí pozitivně na suchou pokožku hlavy, která je jednou z příčin matnosti vlasů.

Další prostředek, který můžeme použít, je pivo.  To obsahuje proteiny podporující obnovu vlasů. Před použitím jej vyndejte z lednice, otevřete a nechte asi hodinu odležet. Používejte jako kondicionér, aplikujte na vlasy (jemně vmasírujte) nikoli pokožku hlavy. Nechte působit dvě minut a řádně opláchněte. Aby pivo nebyl cítit, můžete následně použít kondicionér.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button