JídloOstatní

Šokující video: Burger plný bakterií, který je připraven jen pro vás

Přinášíme vám šokující video z jednoho amerického fast foodu, kde vám klidně naservírují hamburger, kterým předtím vytřeli podlahu. Video je poměrně nechutné a smutné, ale přináší informaci o tom, jak moc byste se měli rychlým občerstvením, tzv. fast foodům, vyhýbat.

Rychlé občerstvení

S rychlými občerstveními se setkáváme v každém větším městě. Jejich cílovou skupinou jsou většinou mladí lidé či lidé, kteří se potřebují rychle najíst a je jim jedno, jak kvalitní jejich jídlo bude. Problémem těchto občerstvení je především kvalita jídla, která je až tristní. Na billboardu uvidíte dokonalý hamburger s plhamburger-560457_960_720átkem čerstvého rajčete, sýrem, velkou porcí masa a nadýchanou bulkou, v reálu vás čeká podezřele zbarvený plátek masa, zmačkaná bulka a pár poházených kousků zvadlé zeleniny. Přesto o toto jídlo lidé stále stojí. Na vině je především dokonale propracovaná reklama a chuť jídla, která působí na základní chuťové pohárky. Jídlo je smažené, dost slané a okořeněné, aby vonělo a chutnalo, ale z čeho je vyrobené, o to se už nikdo nezajímá.

Zdraví nebo fast food?

Na vás je celý výběr potravin, můžete si dát poměrně zdravé jídlo v restauraci nebo se rychle nacpat ve fast foodu, kde jsou potraviny ze zdrojů velkokochovatelů a velkovýrobců, kteří nedbají na kvalitu jídla ani na etiku vůči zvířatům.

Je libo hamburger s příchutí podlahy?

U fast foodů nemáte šanci vidět, co s jídlem zaměstnanci dělají. Navíc, kdo by rád pracoval ve fast foodu? Většinou to jsou lidé, kteří jsou na takovou práci naštvaní, kteří musí dennodenně čichat spálený olej a snášet peskování za pomalé servírování. Zaměstnanci se rádi pomstí zákazníkům i takovým způsobem, jaký můžete vidět na videu. To vás snad konečně odradí a ukáže vám pravou tvář těchto občerstveních, kterým nezáleží na kvalitě, na zákaznících ani na slušnosti. Jde jim jen o zisk.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button