KrásaOstatní

Tato maska dokáže po několika použitích odstranit akné, jizvy, skvrny i vrásky

Nepoužívejte na pleť žádné chemické preparáty, které vaši snahu promění v marný pokus a navíc si zaděláte na pořádné problémy s pletí. Jak se zbavit akné na čele a nepoužívat u toho chemické produkty?

Ideálně domácí maskou, která je účinná i na potlačení projevů vašich předešlých pokusů! Vaši tvář hyzdí jizvy a možná i vrásky. Sáhněte raději po přírodním řešení vašich potíží a dejte sbohem i té poslední mini modřince po vymáčknutí pupínku..

Zde je jeden recept, který má vynikající výsledky v odstraňování jizev, akné i vrásek

Máte-li nerovnou nebo problematickou pleť, která se projevuje skvrnami na obličeji kvůli akné, pupínkům a vrásčité kůži, bude pravidelné používání této skvělé obličejové masky činit hotové zázraky.

maska

Každá složka pleťové masky má totiž svou specifickou a cílenou péči. Tato maska skutečně funguje! Navíc je velmi osvěžující a zanechává pokožku jemnou a hladkou. První pocity nanesení masky jsou spíše nepříjemné a studivé, ale za 5 minut ani nevíte, že nějakou masku na obličeji máte.

Maska odstraňuje skvrny

Konkrétně je to jeden z nejúčinnějších přírodních způsobů péče o obličej, který potlačí viditelnost skvrn a jizev. Vaše kůže bude krásně měkká, hladká, zářivá a plná vitality.

nutmeg-441645_640Složení:

  • 1 čajová lžička medu
  • 1 lžička čerstvé citronové šťávy
  • 1/2 lžičky skořice
  • 1/2 lžičky muškátového oříšku

 

Způsob přípravy:

Smíchejte všechny ingredience dohromady na konzistenci pasty. Pokud máte citlivou pokožku vynechte citrón. V takových případech můžete dát o trochu více medu. Jelikož med rozšiřuje cévy, není tedy dobrou volbou pro lidi, kteří primárně na rozšířené cévy v obličeji již trpí (telangiectasia) nebo mají chronickou růžovku obličeje (rosacea), popř. i jiné onemocnění kůže. Med lze nahradit bílým nebo zeleným jílem. Směs se smíchá ve stejném poměru s ostatními složkami a zředí se vodou na požadovanou texturu.

maska

Instrukce:

Naneste pastu na obličej a vyhněte se oblasti kolem očí a úst. Nechte působit po dobu 30 minut nebo vydržte aspoň 10 minut, i když máte pocit mírného pálení. Po 5 minutách by se mělo brnění uklidnit a zmizet. Masku smyjte teplou vodou a aplikujte na ní krém obvyklým způsobem. Pokud se vám odlupuje kůže, masku nepoužívejte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button