Ostatní

Co o vás vypoví měsíc vašeho narození – II. část

V předchozím článku Co o vás vypoví měsíc vašeho narození – I. část jsme se zaměřili na to, co o vás prozradí měsíc, ve kterém jste se narodili. Tento článek je dalším pokračováním, který prozradí lidem narozeným v měsíci mezi červencem a prosincem něco o jejich typických vlastnostech a nemocech, ke kterým mohou mít predispozice.

Červenec

Pokud jste se narodili v červnu, je vaším šťastným číslem 7. Číslo, které hraje ve vašem životě důležitou roli. Lidé narozeni v červnu bývají individualisté, často přímočaří, upřímní, ale velmi sympatičtí. Starají se však o svou rodinu a pečují o dobré vztahy. Nechybí jim ani smysl pro humor a bývají poněkud výstřední i co se týče jejich oblečení. Mnoho známých géniů se narodilo v měsíci červenci. Jedinou nevýhodou lidí narozených v červenci je jejich dispozice k depresím, jelikož jsou velmi citlivý.

Srpen

Pokud máte narozeniny v srpnu, jste pravděpodobně cílevědomí, pracovití a inspirujete své okolí. Máte rádi společnost a milujete svou rodinu. Máte štěstí i na peníze. Jste vtipní, atraktivní, stateční a jen tak něčeho se neleknete. V práci máte dobré jméno a nebojíte se pustit do nových oblastí. Baví vás to a vaše okolí také. Občas býváte trochu egoističtí a pyšní. Jste poměrně odolní proti nemocem, máte silné zdraví.

Září

Podzimní děti narozeny v září bývají inteligentní a nerozhodní. Vaší velkou slabinou mohou být časté deprese a poměrná uzavřenost a směřování k sobě. Jste však zdvořilí, schopni kompromisů, poměrně organizovaní a často tvrdohlaví. Na ostatní působíte vesele a sympaticky, často se však rádi zavřete sami doma a stáhnete se do sebe. Měli byste se více motivovat a podporovat svou cílevědomost. Otevřete se lidem a dbejte na společenský život.

Říjen

Máte v životě štěstí, jste cílevědomí, rádi si povídáte a lehce se naštvete? Pravděpodobně jste se narodili v říjnu. Lidé narození v tomto měsíci jsou tvrdohlavý, emocionální, ale také silní. Milují cestování, umění a literaturu. Milují také přírodu a nechají se poměrně snadno ovlivnit. Lidé narození v říjnu však patří mezi nejdéle žijící lidi na naší planetě. Žijí v průměru o 160 dní déle než je to běžné. Podle vědců je důvodem optimální množství slunečního záření, které získali během počátku svého vývoje.

Listopad

Lidé narození v listopadu jsou pozitivisté, empatičtí a vyrovnaní. Někdy se cítí zahlcení vlastními emocemi a citlivostí. Jsou často ve stresu, což souvisí s jejich zdravotními a psychickými problémy, mezi které patří chronická únava a deprese. Listopadové děti jsou nápadité, plánují, jsou zvídavé a upovídané. Lidé, kteří mají narozeniny v listopadu bývají také stateční a velkorysí, trpěliví a pracovití. Lidé narození v listopadu jsou známými pesimisty. Podle výzkumu z roku 2005, který proběh ve Švédsku, jsou tito lidé zbaveni dopaminu, „šťastné chemikálie“ v těle, která je dodávána slunečním záření hned po narození.

Prosinec

Pokud jste se narodili v prosinci, máte skvělou paměť a často si kladete složité filosofické otázky. Žijete aktivní společenský život, až tak, že někdy ignorujete své povinnosti. Klíčem k úspěchu prosincových dětí je si uvědomit, že jsou také unavitelné a že potřebují trochu klidu. Lidé narozeni v prosinci bývají loajální, štědří, aktivní, někdy ukvapení a netrpěliví, ambiciózní, veselí, čestní a důvěryhodní. Občas oplývají egoismem a jsou pyšní. Snaží se také zbavit zbytečných životních omezení. Co se týče zdravotního stavu, trpí lidé narozeni v tomto měsíci většinou astmatem či některou z alergií.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button