Ostatní

Co o vás vypoví měsíc vašeho narození – I. část

Měsíc, ve kterém jste se narodili, může o vašem charakteru a typických vlastnostech vypovědět celou řádku věcí. Určení charakteru člověka pomocí měsíce narození je běžnou praxí v numerologii. Již se mnohokrát potvrdilo, že měsíc narození je typický pro určitou skupinu lidí, které dosáhli určité kariéry. Například lidé narození v červenci jsou obecně optimističtější po celý život, avšak je jim souzen problém se zrakem.

Měsíc narození

Měsíc, ve kterém jste se narodili, může ovlivnit váš život, vaše životní šance, vaše úspěchy, vaše preference, některá onemocnění, atd. Není to nic absurdního. U dětí narozených v zimě se tvrdí, že jsou více inteligentní, jelikož během těhotenství na matku svítí stále slunce, tvoří se tak dostatek vitamínu D, díte se lépe vyvíjí a jeho kognitivní predispozice jsou vyšší, stejně jako lepší fyzické nadání, a podobně. Podívejte se na to, co o vás vypovídá váš měsíc narození.

Leden

Pokud jste se narodili v lednu, jste spíše vůdcovské povahy. Nejste rádi součástí davu, rozvíjíte svou kreativitu, vynalézavost a schopnost tvořit. Lidé vás přirozeně následují, oplýváte charismatem. Typické lednové vlastnosti se projeví více u mužů než žen. Lidé narození v lednu jsou tvrdohlavý, ambiciózní a vážní, jsou také pracovití a mají rádi věci zorganizované. Co se týče zdraví, jsou více náchylní k nachlazení a statisticky je u nich pravděpodobná Alzheimerova choroba či epilepsie. Vědci se domnívají, že je to právě z důvodu vystavení dítěte menšího slunečního záření v matčině břiše a prvních měsících života.

Únor

Lidé narození v únoru jsou empatičtí a soběstační. Oplývají inteligencí, zaměřují se spíše na realitu. Bývají také temperamentní, avšak skromní. Nebojí se výzvy a milují svobodu, citlivost a hledají partnera na celý život, jsou tedy stálí. Rádi tráví čas ve společnosti a jsou předurčeni k uměleckému stylu života.

Březen

Březnové děti mají v životě štěstí avšak jsou náchylnější k životu v závislosti. Lidé narozeni v březnu bývají atraktivní, láskyplní, upřímní, velkorysý a soucitní. Mají rádi klid a vyrovnanost. Milují fantazírování, cestování a bývají hudebně nadaní. Bohužel je však čekají sklony k astma.

Duben

Pokud jste se narodili v dubnu, pravděpodobně je vaší typickou vlastností tvrdohlavost, panovačnost, jste impulzivní, ale také velmi kreativní a inteligentní. Nevadí vám role vůdce, jelikož jste ambiciózní a máte přirozené charisma. Dubnové děti bývají plné energie, prožijí aktivní život, jsou silní, společenští a cílevědomí. Lidé narozeniny v dubnu mají sklony k alkoholismu a depresím.

Květen

Pokud je vaším měsícem narození květen, pravděpodobně máte sklony k hudebnímu nadání, herectví či psaní. Ceníte si svých přátele a rodiny a rádi trávíte čas právě s nimi. Přesto máte rádi i chvíli pro sebe, které vás vrátí zpět do rovnováhy. Často umíte být tvrdohlaví a neomalení, přesto váš šlechtí silná láska k vašim bližním a citlivost. Jste také cílevědomí, máte dobrou představivost a milujete knihy. Velí u vás spíš levá hemisféra, která je systematická. Lidé narození v květnu jsou náchylní k cukrovce.

Červen

Lidé narozeni v červnu jsou velmi romantické duše, smyslné a mají vyrovnaný milostný život. Netíhnete však k dětem, avšak rodina pro vás znamená opravdu mnoho. Jste poháněni novou vizí, jste laskaví, citliví, aktivní a máte smysl pro humor. Někdy vás brzdí rozvážnost, ale nechybí vám cílevědomost. Lidé narozeniny v červnu vlastní nejvíce Nobelových cen. Bohužel můžete mít časté problémy se zrakem.

Pokračovat na druhou část článku

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button