Spolupráce

Trápí vás celulitida? Pomoci může balanční židle!

Pomerančová kůže je strašákem mnoha žen, všech věkových kategorií. Její příčinou může být z velké části právě špatná funkce lymfy. Jak jí ale rozproudit tak, aby fungovala jak má? Dneska si řekneme pár funkčních tipů, jak se celulitidy zbavit. Jedním z nich může být třeba i nákup balanční židle.

Jak funguje lymfatický systém?

Lymfatický systém si můžete představit zhruba tak, jako cévní oběhový systém. Ten lymfatický ale vede v bezprostřední blízkosti cév. Lymfa slouží k odvádění a různých vyplavených škodlivin z těla a jeho konkrétních orgánů. Když se proudění lymfy zpomalí, tak tekutina, kterou odvádí, začíná houstnout. Pokud se v těle začnou kumulovat odpadní látky, snadno pak vznikají záněty nebo otoky. Jedním z projevů zpomalené funkce lymfy je třeba tvorba akné, ale samozřejmě také zmiňovaná celulitida.

Lymfatické masáže

Rozhodli jste se řešit svou celulitidu a správný průtok lymfy přímým ošetřením? Můžete začít chodit na lymfatické masáže. Existují dva druhy. Jedním z nich je klasická ruční masáž, kterou masér pomocí prstů stlačuje a uvolňuje konkrétní body, které brání průtoku. Další variantou je strojová masáž. Při té jste vyzváni k oblečení speciálních kalhot. Ty mají vzduchové polštáře, jež vytvářejí tlak na lymfu v dolních končetinách. Tyto procedury je potřeba navštěvovat pravidelně. A nejedná se zrovna o levnou nebo časově dostupnou záležitost.
Balanční židle
Co takhle investovat jen jednou a zajistit si hladký průtok lymfy do celého těla každý den, bez dalšího speciálního přičinění? A k tomu jako bonus předejít bolesti zad, kostrče, hlavy… vyhnout se únavě a migréně. O co tady jde, co je to za zázrak? Všichni pracujeme převážně v kanceláři, u počítače a investice do speciální balanční židle je vůbec ta nejlepší, kterou můžete učinit. Není samozřejmě určena jen pro ženy. Balanční židle je připodobňována zdravému sezení na míči. Jen k tomu ještě disponuje mnoha opěrkami a výstelkami, které zajistí komfortní sezení po celý pracovní den. Umí svým speciálním balančním systémem rozpohybovat lymfu a zbavit vás nejen celulitidy. Má mnoho dalších výhod. Můžete ji nastavit po všech stránkách. A nebojte, když si budete chtít sednout klidně, samotný balanční systém se dá tzv. zamknout.

Chcete vědět více?

Pokud vás balanční židle zaujala, zastavte se v Plzni v Zelinářské ulici. V prodejně židlí Peška vám bude poskytnut vždy kompletní servis. Jak co se týče rozsahu podaných informací, tak také prostřednictvím kvality nabízeného zboží. Tak na co čekáte? Rozhýbejte svůj lymfatický systém ještě dnes.

Zdroj obrázku: peska.cz

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button